MojElektromobil
Slavo Dzuričko 31. mája 2018

Prvé vozidlá s novou povrchovou úpravou v rámci interiéru sa už dostali von z továrne spoločnosti Tesla. Môžeme si tak pozrieť zmeny, ktoré daná aktualizácia prináša a tiež možno prípadné úskalia nového spracovania palubnej dosky a ďalších prvkov interiéru.

Náš tip
TESLA MODEL 3: AKO BY SA VÁM PÁČILA MATNÁ ČIERNA? | VIDEO

Tesla Model S/X

Aktualizácia, ktorej prevedenie si môžete prezrieť na fotografiách nižšie, prichádza pre dvojicu luxusných elektromobilov Tesla Model S a Tesla Model X. Netýka sa cenovo dostupnejšieho elektromobilu Tesla Model 3, ktorý však v týchto dňoch dostáva dôležitú softvérovú aktualizáciu. Späť však k spomínanej dvojici modelov. Hlavnou zmenou je najmä tmavšie grafitové spracovanie vybraných prvkov. Tie budú k dispozícii na väčšine panelov v prípade prevedenia pre celý interiér.

Tesla tiež pridala novú povrchovú úpravu „Oak Décor,“ ktorá prichádza v kombinácií s interiérom vo verzii „Cream Premium.“ Nové vyhotovenie je takisto o čosi ľahšie ako predchodca, ktorý sa nachádzal v elektromobiloch doteraz. Tmavšie prevedenie sa bude nachádzať v sériových elektromobiloch Model S a Model X, zatiaľ čo povrchová úprava „Oak Décor“ bude voliteľným prvkom výbavy v prípade menej výkonných verzií Modelu S /X.

Náš tip
ELON MUSK: AKTUALIZÁCIA PRE TESLU MODEL 3 BY MALA VYLEPŠIŤ BRZDNÚ DRÁHU

Páči sa vám vyhotovenie interiéru z dielne automobilky Tesla? Akú kombináciu by ste privítali vo vašom vozidle? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

31. mája 2018
Fotománia

+