MojElektromobil

Populárny cenovo dostupnejší elektromobil z dielne automobilky Tesla je často terčom rôznych pokusov, úprav a vylepšení zo strany tretích strán. Teraz prichádza alternatívna verzia, ktorá rozhodne poteší majiteľov matného čierneho prevedenia.

Náš tip
ELON MUSK: AKTUALIZÁCIA PRE TESLU MODEL 3 BY MALA VYLEPŠIŤ BRZDNÚ DRÁHU

Tesla Model 3 | Matná čierna

Práve jeden z fanúšikov matnej čiernej sa obrátil na spoločnosť T Sportline, ktorá neváhala a postavila elektromobil práve v tomto lákavom prevedení. Ako táto prestavba prebiehala?

Podľa slov spoločnosti T Sportline, každá Tesla má prispôsobené prvky priamo podľa požiadaviek svojich zákazníkov. Spoločnosť sa priam špecifikuje na úpravy “na mieru.” Inak tomu nebolo ani v danom matnom čiernom prevedení.

Zmena tohto modelu bola inšpirovaná akousi predprodukčnou vzorkou Modelu 3. Matný vzhľad sa podarilo dosiahnuť najmä “zabalením” interiéru do matnej čiernej farby, a to vrátane prvkov ako sú zámky dverí a značky výrobcu. Nechýba odstránenie všetkých chrómových prvkov a detail dokresľujú 19” disky kolies z dielne T Sportline.

Viac záberov na elektromobil Tesla Model 3 v matnom čiernom prevedení si môžete pozrieť na video zázname vyššie. Páčia sa vám dané úpravy v prípade známeho elektromobilu Tesla Model 3? Ako by ste si úpravu predstavovali vy? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: insideevs.com


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

31. mája 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+