MojElektromobil

Pripravovaný autosalón v Ženeve je jednou so skutočne významných udalostí roka. Neobíde ani plne elektrické či hybridné modely. Aktuálne už môžeme zhodnotiť predbežný zoznam pripravovaných vozidiel, ktoré sú ohlásené pre program tohtoročného autosalónu.

Náš tip
JAGUAR TESTOVAL ELEKTROMOBIL I-PACE V MRAZIVÝCH PODMIENKACH! POZNÁME DÁTUM PREDSTAVENIA | FOTO + VIDEO

Superšport Rimac či Jaguar I-Pace

Už v predošlých článkoch sme často narážali na termín „oficiálne predstavenie sa uskutoční na autosalóne v Ženeve.“ Tešiť sa môžeme napríklad na dlho očakávaný SUV elektromobil Audi e-tron či na jeho priameho konkurenta Jaguar I-Pace, ktorý bol už aktívne testovaný aj v skutočne mrazivých podmienkach.

Jaguar I-Pace bol testovaný v skutočne mrazivých podmienkach.

Z ďalších značiek nebude chýbať Hyundai Kona EV, nová Kia Ceed (ktorej hybridná verzia príde zrejme až budúci rok), alebo ďalšie novinky ako napríklad elektrická Škoda Vision X či superšport Rimac Concept 2. Svoje elektrické či hybridné koncepty by mali priniesť aj ďalšie automobilky ako Volkswagen či pripravovaný GSG Style.

Na autosalóne v Ženeve uvidíme aj elektrický koncept Škoda Vision X.

To však zďaleka nie je všetko. O novinkách predstavených na autosalóne vás budeme pravidelne informovať. Ženevský autosalón sa bude tento rok konať v termíne 8. – 18. marca 2018 na výstavisku Palexpo vo Švajčiarsku. Tešíte sa na novinky z autosalónu v Ženeve? Ktorý model vás zaujal najviac? Vaše otázky a postrehy nám môžete napísať do diskusie pod článkom.

Zdroj: auto.cz

20. februára 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+