MojElektromobil

Už je tomu rok, čo vám eAutoPortál prináša aktuálne novinky, horúce informácie a zaujímavosti zo sveta elektromobility. Ako sa na správneho oslávenca patrí, rozhodli sme sa pri tejto príležitosti usporiadať pre vás menšiu narodeninovú oslavu vo forme súťaže o atraktívne ceny.

Princíp súťaže bol veľmi jednoduchý: stačilo vyplniť jednoduchý dotazník a po jeho odoslaní ste boli automaticky zaradení do žrebovania. Súťaž trvala viac ako dva mesiace a my sme vám postupne odhaľovali jednotlivé výhry. Spolu ste počas celého trvania súťaže mali možnosť spoznať až 5 výhier.

Kto vyhral Hyundai IONIQ electric na celý víkend?

Každý, kto sa zapojil do našej súťaže, mal možnosť vyhrať úžasný Hyundai IONIQ electric na celý víkend. Fakt, že ide o naozaj veľmi vydarené elektroautíčko sme mali možnosť otestovať aj v našej redakcii. Kto sa teda bude môcť tešiť z tejto úžasnej výhry, sme sa dozvedeli v záverečnom žrebovaní a teraz vám to veľmi radi prezradíme.

Šťastným výhercom sa stáva Ján Šaláta.

Výhercovi srdečne gratulujeme a budeme ho kontaktovať na e-mailovú adresu, ktorú uviedol v rámci súťaže. Ostatní však vôbec nemusíte zúfať, pretože už zajtra sa dozvieme meno ďalšieho šťastlivca, ktorého potešíme ďalšou skvelou výhrou 🙂

 

Cenu do súťaže venoval


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

11. júna 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+