MojElektromobil

Prvý slovenský podcast špecializovaný na elektromobilitu, „Na plný prúd“, z produkcie Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA), je tu opäť s novou časťou. Aktuálna téma sa týka vodíka ako možnej alternatívy pre použitie v doprave.

V ostatnej dobe sa o vodíku v doprave začali viesť aktívne diskusie a masívne investície plánuje podporiť aj Slovensko. Ako teda vlastne vyzerá európska vodíková stratégia?

Odpovede na túto, ale aj ďalšie otázky prináša nová časť podcastu “Na plný prúd” s názvom “Vodíkové automobily II – realita alebo vzdialená budúcnosť?”.

Vypočujte si najnovšiu časť

Najnovšiu časť podcastu s názvom “Vodíkové automobily II – realita alebo vzdialená budúcnosť?” si môžete vypočuť na platformách Soundcloud, Spotify, Anchor, iTunes či Google Podcasts.

Ak vás téma zaujíma a prvá časť “Vodíkové automobily – realita alebo vzdialená budúcnosť?” unikla vašej pozornosti, nájdete ju v prehľade jednotlivých dielov. Zverejnená bola začiatkom apríla.

Patrik Krizansky zo SEVA – Slovenská asociácia pre elektromobilitu a Peter Hegeduš z Národná vodíková asociácia Slovenska – NVAS v prvej časti prebrali otázky súvisiace s výrobou, skladovaním a prepravou vodíka, ako aj porovnanie cien vodíka s cenami dobíjania batériových elektromobilov.

Podcast „Na plný prúd“ je v plnom rozsahu vytváraný Slovenskou asociáciou pre elektromobilitu (SEVA). Viac informácií nájdete na oficiálnom webe

17. augusta 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+