MojElektromobil

Prvý slovenský podcast špecializovaný na elektromobilitu, „Na plný prúd“, z produkcie Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA), je tu opäť s novou časťou. Aktuálna časť sa venuje téme mestských elektromobilov. V rámci praktickej skúsenosti sa v podcaste objavuje aj Škoda Citigo-e iV.

V súčasnosti je ponuka elektromobilov dostatočne rozmanitá či už pre využitie najmä do mesta alebo aj na dlhšie trasy. Najmä mestské elektromobily sú ale cenovo dostupnejšie a plnohodnotne, bez obmedzení, dokážu zabezpečiť vašu každodennú mobilitu. Najnovší podcast Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA) sa venuje práve tejto téme.

Prečo práve elektromobil?

Súčasťou najnovšieho podcastu sme aj my, kde sme bližšie predstavili mestskú Škoda Citigo-e iV. Priblížili sme jazdu s elektromobilom či nabíjanie na verejnej nabíjacej stanici. Ďalej sme sa rozprávali o aktuálnej ponuke mestských elektromobilov, ich bežnom dojazde a taktiež sme spomenuli niekoľko bodov, na ktoré je potrebné myslieť pri výbere mestského elektromobilu.

Podcast si môžete vypočuť aj na ďalších podcastových aplikáciách:

Podcast „Na plný prúd“ je v plnom rozsahu vytváraný Slovenskou asociáciou pre elektromobilitu (SEVA). Viac informácií nájdete na oficiálnom webe
18. novembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+