MojElektromobil

Prvý slovenský podcast špecializovaný na tému elektromobility, „Na plný prúd“, z produkcie Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA), prichádza s ďalším dielom.

V najnovšom podcaste sa dozviete, či je výroba elektrickej energie na Slovensku ekologická, a či nárast počtu elektromobilov môže spôsobiť jej nedostatok. Pozvanie do štúdia prijal Martina Kumpana zo Slovenských elektrární.

Podcast pre úplných začiatočníkov aj nadšencov

V jednotlivých epizódach podcast postupne vysvetľuje, ako fungujú elektrické autá, aká infraštruktúra je k nim potrebná či ako fungujú batérie. Bude sa snažiť objasňovať aj rôzne mýty a fakty o tomto novom spôsobe ekologickej dopravy.

Podcast je určený nielen pre informovanejších nadšencov elektromobility, ale aj pre úplných začiatočníkov, ktorí majú záujem sa o takejto forme dopravy dozvedieť viac. Ambíciou je však prinášať aj epizódy, ktoré budú viac rozoberať informácie zamerané na celkový systém mobility a s ňou súvisiace trendy v EÚ a vo svete.

Vypočujte si najnovšiu časť

Podcast „Koľko elektriny ročne budeme potrebovať na nabíjanie elektromobilu?“ si môžete vypočuť na podcastových platformách SoundcloudSpotifyAnchor, iTunes či Google Podcasts.

Do pozornosti dávame aj epizódu „3 roky na cestách s elektromobilom“, ktorej hosťom bol šéfredaktor nášho portálu, Tomáš Gurský, majiteľ elektromobilu Tesla Model S.

Podcast „Na plný prúd“ je v plnom rozsahu vytváraný Slovenskou asociáciou pre elektromobilitu (SEVA). Viac informácií nájdete na oficiálnom webe

24. marca 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+