MojElektromobil
Slavo Dzuričko 3. marca 2018

Nový model Honda CR-V 2018 je jedným z popredných automobilov v rámci SUV kategórie. O popredné priečky súperí s modelmi ako Nissan X-Trail či Toyota RAV-4. Aj Honda ťaží z technologického pokroku a tak na autosalóne v Ženeve predvedie svojim fanúšikom ďalšiu verziu modelu CR-V

Náš tip
HONDA NA AUTOSALÓNE V ŽENEVE: HYBRIDNÉ, ELEKTRICKÉ A ŠPORTOVÉ VOZIDLÁ

Honda CR-V Hybrid

Automobilka prinesie na autosalóne v Ženeve spomínanú novú verziu s tretím radom sedadiel. Honda CR-V tak príde v ďalšej možnej konfigurácii. V hre je tiež hybridná verzia. Konkrétny dátum predaja pre európskych zákazníkov by mal byť odhalený práve v najbližších dňoch na autosalóne. Predpokladom je štart predaja hybridnej verzie modelu CR-V niekedy začiatkom roka 2019. Na fotografiách nižšie si môžete prezrieť interiér, ale aj exteriér modelu Honda CR-V pre rok 2018.

Honda CR-V príde do Európy ako hybridná verzia vôbec po prvý krát. Benzínový motor 2.0 i-VTEC bude v rámci hybridnej verzie doplnený o špeciálny systém i-MMD s dvojicou elektromotorov. Viac informácií sa dozvieme už na blížiacom sa ženevskom autosalóne. O aktuálnych novinkách vás budeme pravidelne informovať aj v priebehu autosalónu.

Zdroj: autoblog

3. marca 2018
Fotománia

+