MojElektromobil

Spoločnosť Harley Davidson pravdepodobne množstvo z vás registruje ako legendárneho výrobcu motocyklov. Základňa samotnej značky však akosi starne a to nie je žiadnym tajomstvom. Generálny riaditeľ spoločnosti Matt Levatich potvrdil, že chcú splniť svoj cieľ, a to konkrétne priniesť prvý elektrický motocykel v roku 2019. Výrobca chce takto osloviť skôr mladších zákazníkov a novú líniu elektrických motocyklov by rád nasmeroval najmä na mestskú úžitkovú prepravu.

Náš tip
VÝROBCA LEGENDÁRNEHO SAMOPALU KALASHNIKOV PREDSTAVIL ELEKTRICKÝ VOJENSKÝ MOTOCYKEL

Harley Davidson a elektrické motocykle?

“Naša budúcnosť musí byť viac o “softvéri.” Nie softvér digitálneho kódu, ale ľudia. Ako myslia, a prečo jazdia, a v skutočnosti možno – prečo nejazdia. Čísla sú jasné a nepodporujú status quo. Celkový počet našich jazdcov musí rásť, aby náš priemysel zostal vitálny. Je to jednoduché, skutočne takto jednoduché.” – hovorí Matt Levatich, CEO spoločnosti Harley Davidson.

Ďalšie informácie o novom elektrickom portfóliu spoločnosti Harley Davidson by sme sa mohli dozvedieť už neskôr v priebehu letných mesiacov. Výrobca by tak mohol byť bližšie na svojej ceste k novému zameraniu na mladšiu zákaznícku základňu, ktorá viac hodnotí užitočnosť a pohodlie aj v meste nad tradičnými decibelmi a chrómom.

“Naďalej vidíme elektrické vozidlá ako obrovskú príležitosť. Tieto motocykle je ľahšie ovládať ako bicykle, hodia sa aj do mesta. Sú vhodné pre generáciu ľudí, ktorí nemajú akúsi mechanickú skúsenosť, a ktorú mali predchádzajúce generácie s manuálnymi prevodmi a spojkami.” – pokračuje CEO spoločnosti Harley Davidson.

Zdroj: electrek.co

30. apríla 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+