MojElektromobil

Prvý nabíjací hub v Auparku spustila spoločnosť ZSE Drive koncom novembra. Pri Auparku je aj Tesla Supercharger, kde sa môže naraz nabíjať celkovo šesť Tesiel. A čoskoro pribudne v Bratislave ďalší hub. Spoločnosť GreenWay značne pokročila s výstavbou svojho prvého UFC nabíjacieho hubu, ktorý je situovaný pri nákupnom centre Avion v Bratislave.

Konkrétne bude umiestnený pri prevádzke rýchleho občerstvenia McDonald’s a vo finálnej konfigurácii ponúkne nielen 2 rýchlonabíjacie stojany (50 kW), ale aj 2 ultrarýchle stojany (175 kW).

Pribudnú k už existujúcim rýchlonabíjacím stojanom v lokalite. Jeden z nich sa nachádza pri vjazde do podzemných garáží, druhý v samotnej podzemnej garáži.

Na mieste sú už plne osadené nabíjacie stojany, ktoré čakajú na svoje finálne zapojenie a slávnostné spustenie. Kedy presne k tomu dôjde, zatiaľ nie je známe.

Všetky informácie o nabíjaní nájdete v sekcii Nabíjacie stanice.

19. decembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+