MojElektromobil
milanmensik 5. júna 2018

V posledných rokov americká automobilka Tesla značne zredukovala možnosti interiéru u svojich elektromobilov. Pre spoločnosť, ktorá sa snaží prezentovať ako luxusná automobilka, je to značne neobvyklé a môže to odradiť viacero zákazníkov ku konkurencii, ktorá už v budúcich rokoch chystá vlastné elektromobily. Momentálne majú zákazníci Tesly možnosť „nakombinovať“ si interiér Tesly S a Tesly X z 5 farebných variácií a u modelu Tesla 3 len z čiernej varianty. Niektoré možne súčasné kombinácie interiéru elektromobilov Tesly môžete vidieť na následujúcich obrázkoch.

Náš tip
POZRITE SI NOVÝ INTERIÉR ZNÁMYCH ELEKTROMOBILOV TESLA MODEL S/X

Tesla a červený interiér?

Toto obmedzenie pre zákazníkov si už ale začali uvedomovať aj v samotnej automobilke Tesla a o budúceho roka by mala pribudnúť minimálne jedná nová farebná verzia interiéru. Tú potvrdil priamo na svojom Twitter účte Elon Musk, CEO spoločnosti Tesla, ako odpoveď na otázku Patricka Reardona. Ten reagoval na Elonov tweet o víne otázkou, kedy pribudne možnosť červených poťahov pre interiér elektromobilov Tesla.

Červená farba určite nebude farbou pre každého, ale už dnes firmy ponúkajú možnosť upraviť interiér Tesly do tejto farby. Napríklad TSportline, ktorý sa priamo špecializuje na dodatkové úpravy elektromobilov Tesla a snaží sa tak splniť špecifickejšie nároky majiteľov, upravil interiér Tesly X do červenej kombinácie. Ten si môžete pozrieť na fotografiách nižšie.

Zdroj: electrek.co

5. júna 2018
Fotománia

+