MojElektromobil

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa za ostatné roky náramne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing môžete vybrať tie najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať totiž môžete elektromobil na víkend, prípadne celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej podobe. Jednou z lukratívnych výhier je aj nový elektromobil ŠKODA ENYAQ iV!

Hlasovanie v ankete Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing pozostáva zo štyroch hlavných a jednej bonusovej kategórie: Elektromobil, Elektrické SUV, Plug-in hybrid, Plug-in hybridné SUV a Aplikácia automobilky.

Hoci sa každý hlasujúci môže zapojiť iba raz, tí najaktívnejší majú možnosť výrazne zvýšiť svoje šance na výhru. Jeden z vás, ktorý do ankety pozve najviac svojich známych, automaticky vyhráva 1000 € voucher na nákup nabíjačky či akéhokoľvek iného produktu od AgeVolt. Známych môžete do ankety pozývať prostredníctvom vášho účtu na stránke ElektromobilRoka.sk.

Jednou z hlavných výhier je elektromobil ŠKODA ENYAQ iV, ktorý môže byť váš na celý týždeň. Stačí zahlasovať v ankete Elektromobil Roka 2021 powered by ČSOB leasing.

ŠKODA ENYAQ iV na celý týždeň

Po Škoda Citigo-e iV prišla česká automobilka so svojim prvým plnohodnotným elektromobilom ŠKODA ENYAQ iV navrhnutým od podlahy až po strop v elektrickom duchu. Postavený je na novej a čisto elektrickej platforme MEB, ktorá prináša tie najlepšie parametre s ohľadom na elektrickú jazdu.

ŠKODA ENYAQ iV je plnohodnotný rodinný elektromobil, ktorý bez problémov zvládne aj dlhšie cesty. Dostupný je s tromi rôznymi veľkosťami vysokonapäťovej trakčnej batérie, pričom s tou najväčšou dokáže zabezpečiť čisto elektrický dojazd cez 500 kilometrov na jedno nabitie. Rozmermi ide o väčšie SUV, ktoré ponúka dostatok miesta pre celú rodinu a ešte viac. Práve vďaka platforme MEB, ktorá využíva výhody elektrického pohonu, je v interiéri výrazne viac priestoru ako v bežných autách totožných rozmerov.

Škoda Enyaq iV 80 TEST
Škoda Enyaq iV | Foto: Redakcia

Možné ja to najmä vďaka rovnej podlahe, v ktorej je umiestnená batéria. Škoda už stihla odovzdať prvú stovku kusov svojim zákazníkom a stále sa teší veľkému záujmu zo všetkých strán. Jednoduchá, plynulá a tichá jazda so Škoda Enyaq iV je návyková a dokáže osloviť naozaj každého. Rozhodne nejde o elektromobil určený iba do mesta, o čom hovorí nielen dojazd, ale aj veľmi rýchle nabíjanie. S príplatkovým 125 kW nabíjaním je možné batériu vozidla dobiť z 10 na 80 percent za približne 35 minút.

Model ENYAQ iV predstavuje doposiaľ najväčší krok českej automobilky v realizácii svojej stratégie elektromobility a jedinečný jazdný zážitok, ktorý prináša si možno vyskúšate aj práve Vy!. Stačí, aby ste sa zapojili do ankety Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing. Tým, že sa zapojíte do hlasovania budete automaticky zaradení do veľkého žrebovania o množstvo cien. Jednou z nich je práve ŠKODA ENYAQ iV na celý týždeň!

 

Škoda Enyaq iV 80 TEST
Škoda Enyaq iV | Foto: Radovan Hlôška

 

 

 

 

 

 

 

Náš tip
Elektromobil roka 2021 powered by ČSOB leasing: Predstavenie kategórie Elektrické SUV
12. novembra 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+