MojElektromobil

V roku 2017 sme vám ešte ako web eAutoPortal.sk priniesli prvú anketu, kde ste mohli hlasovať o najlepší elektromobil. Po troch rokoch teda prišiel čas spustiť anketu Elektromobil roka 2020, nakoľko sa ponuka vozidiel rozšírila o ďalšie zaujímavé modely. Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o atraktívnu cenu – jazdu na Tesle.

Elektromobil roka 2020

V spolupráci s portálom MôjAndroid.sk sme pripravili druhý ročník ankety, kde môžete hlasovať o najlepšie elektromobily a plug-in hybridy súčasnosti.

Hlasovať môžete v týchto kategóriách:

Elektrické SUV
Elektromobil
Plug-in hybrid SUV
Plug-in hybrid

 

elektromobil roka 2020 anketa

Zapojiť sa do hlasovania je veľmi jednoduché. Stačí kliknúť na web e-autoroka.sk, zvoliť sekciu Hlasovanie a vybrať vašich favoritov v jednotlivých kategóriách. V poslednom kroku je potrebné zadať základné osobné údaje spolu s e-mailovou adresou. Následne, po odoslaní hlasov, vám pošleme na zadaný e-mail správu s odkazom pre potvrdenie vášho hlasovania.

Vyhraj jazdu na Tesle

Hlasujte a vyhrajte jazdu na Tesle. Každý, kto odovzdá v ankete e-Auto Roka 2020 svoj hlas, bude zaradený do osudia, z ktorého po ukončení hlasovania vyžrebujeme piatich výhercov, ktorí si budú môcť vychutnať jazdu na Tesle.

 

Resetovanie hlasovania

Upozornenie organizátora ankety: vo štvrtok 13. augusta sme boli nútení z dôvodu technickej chyby a chýbajúcich nominovaných modelov resetovať hlasovanie. Za chybu sa ospravedlňujeme a prosíme čitateľov, aby zahlasovali znova. Ďakujeme.

13. augusta 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+