MojElektromobil

Odborná konferencia eFleet Day 2023 svoje brány otvorila 29. marca 2023 v priestoroch rezortu x-bionic® sphere, Šamorín. Venovala sa elektromobilite a jej postaveniu vo firemnom sektore so všetkým, čo k tomu patrí.

Okrem zástupcov najznámejších automobiliek, finančných inštitúcií a firiem, ktoré majú bohaté skúsenosti s elektromobilmi zo svojich vozových parkov, nechýbali ani odborníci na problematiku nabíjania elektrických vozidiel.

eFleet Day 2023 priniesla prednášky a diskusie postavené na reálnych dátach od zákazníkov, ktorí už elektrické autá používajú a testovacie jazdy na najnovších elektrických vozidlách spolu s ukážkou nabíjacích riešení. Presne o tom bola konferencia, ktorá ukázala skutočný pohľad na svet elektrických vozidiel a ich miesto vo firemných vozových parkoch.

Ktorý elektromobil sa oplatí kúpiť pre využívanie vo firme? Na čo si treba dávať pozor pri výbere a prevádzke? Aké sú možnosti pre nabíjanie na pracovisku a mimo neho? Toto je len malý výber z otázok, ktorým sa podrobne venoval eFleet Day 2023.

Top témy konferencie

  • Elektromobilita a Slovensko: Akčný plán, opatrenia a ako ďalej
  • Skúsenosti s elektromobilmi v logistike. Ako vytvoriť zelenú flotilu?
  • Riešenia pre elektrické flotily: vozidlá a nabíjanie
  • Zelené riešenia v synergii s elektrickou flotilou
  • Riešenia pre elektrické flotily: ako zelenú transformáciu zaplatiť?

Konferencia je už úspešne za nami a tešíme sa z bohatej účasti, ale aj z nových informácií, ktoré sme počas eFleet Day 2023 získali. Pozrite sa spolu s nami na fotogalériu, ktorá ukazuje, ako to celé vyzeralo.

FOTOgaléria z e eFleet Day 2023

31. marca 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+