MojElektromobil

Ako sme už informovali, Ministerstvo hospodárstva pripravuje DEŇ  EKOMOBILITY, ktorý sa uskutoční už túto sobotu 21. septembra 2019 od 10.00 do 15.00.  Akcia bude priamo na ministerstve v priestoroch areálu na ulici Mlynské nivy 44. Ministerstvo predstavilo vrámci programu aj ďalšie detaily k podpore nákupu elektromobilov a plug-in hybridov v roku 2019.

Deň Ekomobility bude tak zavŕšenie Týždňa mobility, ktorý začal tento týždeň. Nebudú chýbať informácie o ekologickej doprave vrátane informácií o štátnej podpore pre elektromobily.

Pozrieť a vyskúšať tieto elektromobily: horúca novinka Škoda CITIGOe iV, BMW i3, Hyundai Kona, Renault Zoe, Nissan Leaf, Jaguar I-PACE, Mercedes-Benz EQC, Trieda E PHEV a Smart EV. Nebudú chýbať ani tri Tesly: Tesla Model 3, Model S a Model X.

Počas dňa budú k dispozícii nie len elektromobily, ale aj autá na plyn a vodík. K dispozícii budú aj elektrické bicykle a kolobežky.

Organizátor zverejnil aj časový harmonogram a program stretnutia.

Den ekomobility program BA

Vstup na podujatie je voľný.

MojElektromobil.sk je mediálny partner podujatia

 

16. septembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+