MojElektromobil

Ministerstvo hospodárstva pripravuje DEŇ EKOMOBILITY, ktorý sa uskutoční v sobotu 21. septembra 2019 od 10.00 do 15.00.  Akcia sa uskutoční pred budovou Ministerstva hospodárstva a v priestoroch areálu SPP (Mlynské nivy 44).

Poznáme už aj detaily na dotácie pre elektromobily v roku 2019, ktoré podporí sumou 8-tisíc eur.

Pri príležitosti Týždňa mobility tak budete môcť získať množstvo informácií o ekologickej doprave, vrátane informácií o podpore štátu pre občanov a samosprávy v prípade elektromobility.

Budete si môcť pozrieť a vyskúšať jazdu na autách na elektrinu, plyn alebo vodík. Zastúpené budú automobily takmer 20 svetových značiek. K dispozícii budú aj elektrobicykle a kolobežky. Káva sa bude podávať v elektrickej pojazdnej kaviarni a deti si môžu vybicyklovať cukrovú vatu.

Otvorené pre Vás bude Plynárenské múzeum a k dispozícii bude aj elektrický autobus či taxík, ktoré vás odvezú do Múzea obchodu. Veríme, že program zaujme všetky vekové kategórie.

Vstup na podujatie je voľný.

Časový harmonogram k programu bude zverejnený čoskoro. Pozvánka v pdf súbore.

Všetci ste srdečne vítaní, ako aj každý, kto sa o túto oblasť zaujíma!

MojElektromobil.sk je mediálny partner podujatia

 

12. septembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+