MojElektromobil

Na konci roka 2023 si dlhoročný zákazník ČSOB Leasing , dopravná spoločnosť TITRANS Tibor Ballabáš, s.r.o. prevzal svoje prvé elektrické nákladné vozidlo Volvo FM 42 Tractor Elektric.

Rozšírenie vozového parku o prvý elektrický ťahač bolo možné vďaka financovaniu cez spoločnosť ČSOB Leasing, ktorá aktívne podporuje trvalú udržateľnosť v doprave. Svojim zákazníkom ponúka výhodné produkty pre financovanie a poistenie elektrických áut pre osobnú alebo nákladnú dopravu.

Dopravca TITRANS Tibor Ballabáš, s.r.o. plánuje postupne obmeniť časť vozového parku za ekologickejšie elektrické vozidlá. A zaradiť sa tak medzi firmy, ktoré dokazujú, že elektromobilita si našla svoje uplatnenie aj v nákladnej doprave.

Na fotke zľava Darina Púčaťová, regionálna riaditeľka ČSOB Leasing, Tibor Ballabáš, majiteľ firmy TITRANS Tibor Ballabáš, s.r.o. a Ingrid Vozdecká, obchodníčka ČSOB Leasing.
Náš tip
Najjednoduchšia cesta k elektromobilu? Financovanie na mieru!
24. januára 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+