MojElektromobil

Elektrifikované vozidlá naberajú na popularite, čo znamená, že čoraz väčší počet jednotlivcov, ale hlavne firiem, začína riešiť tie isté otázky. Ako sa čo najjednoduchšie dostať k vysnívanému elektromobilu či plug-in hybridu? Z čoho to celé čo najefektívnejšie zaplatiť?

Konferencia eFleet Day 2023 preto nebude len o testovacích jazdách na najnovších elektromobiloch či o praktických ukážkach nabíjacích riešení. To skutočne nie. V odborných diskusiách a prezentáciách sa bude pozornosť venovať aj ekonomickej otázke, ktorá je s elektrifikáciou firemného vozového parku tak úzko prepojená. 

Odborníci z najväčších finančných inštitúcií sa podelia o všetky kľúčové informácie. eFleet Day 2023 teda prinesie prehľad možností ako financovať nákup elektromobilov, prezradí na čo si treba dávať pozor a pokryje aj oblasť správneho nastavenia biznis plánu s ohľadom na zelenú transformáciu. 

Jednoduchšia cesta k elektromobilu vďaka financovaniu od ČSOB Leasing

Medzi partnerov konferencie eFleet Day 2023 patrí aj spoločnosť ČSOB Leasing, s ktorou si svoju túžbu správať sa zodpovedne k prírode a zároveň šetriť náklady dokáže splniť každý a bez zbytočného čakania. Či už ide o elektromobily alebo plug-in hybridy, ČSOB Leasing vie pripraviť financovanie pekne na mieru. Zohľadňuje Vaše finančné možnosti a nastavuje optimálnu dĺžku splácania. Poradí a pomôže.

Navyše vám zabezpečí výhodné poistenie prostredníctvom ČSOB Leasing Poisťovacieho makléra. Všetko budete mať v jednej splátke, ktorej výška je garantovaná počas celej doby splácania. Presne na tento účel je pripravené špeciálne EKO financovanie, ktoré predstavuje najjednoduchšiu cestu k nadobudnutiu elektromobilu.

EKO financovanie od ČSOB Leasing v skratke:

  • Nízka vstupná investícia
  • Využiteľné pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá, motocykle
  • Fixná úroková sadzba počas celej doby trvania zmluvy
  • Možnosť predčasného splatenia
  • Rýchle a jednoduché obstaranie investície
  • Možnosť nastaviť si výšku splátky podľa vašich možností
  • Výhodnejšie poistenie cez ČSOB Leasing Poisťovacieho makléra
  • Všetky zmluvné dokumenty a splátkové kalendáre dostupné online na Zákazníckom portáli.

Požiadajte o kalkuláciu cez https://www.csobleasing.sk/financne-produkty/eko-financovanie/ alebo navštívte jednu z 15 pobočiek v rámci celého Slovenska. Viac o možnostiach ako financovať firemnú elektromobilitu sa dozviete na konferencii eFleet Day 2023 už túto stredu 29. marca 2023. 

Partneri eFleet Day 2023 | Foto: Miloš Debnár
28. marca 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+