MojElektromobil
Miroslav Schwamberg 8. júna 2018

Jazda konceptu Cross Turismo bola zachytená na videu. Už sme mohli vidieť niekoľko videí testovacích jázd Porsche Mission E, no model Cross Turismo medzi nimi nebol. Frontman skupiny Maroon 5, Adam Levine, ktorý povedal, že nie je žiadnym fanúšikom elektromobilov sa nechcel vzdať jazdy v Mission E po tom, čo odjazdil svoje prvé kolo. O Mission E Cross Turismo toho veľa nevieme, veľa informácií zatiaľ nevyplávalo na povrch. Dúfame, že sa to v blízkej budúcnosti zmení.

porsche mission e spionazne fotografie

S týmto automobilom mal možnosť zajazdiť si Tim Stevens. Porsche ho poslalo do Malibu, odkiaľ ho policajná eskorta previedla kľukatými cestami, takže musel jazdiť naozaj opatrne. Mal ale možnosť párkrát poriadne dupnúť na pedál. Síce je to len predprodukčný model a je pravdepodobné, že finálna verzia sa bude v mnohých veciach odlišovať, vyzerá to tak že sa máme naozaj na čo tešiť. Porsche má pred sebou ešte dlhú cestu, potrebuje zapracovať na mnohých detailoch.

Náš tip
PORSCHE: TESLA PRE NÁS NIE JE PRIAMYM MERADLOM PRE MISSION E

Popis z videa:

„Porsche Mission E sa nedostane na cesty skôr, ako ku koncu roka 2019, ale my sme si ho už vyskúšali. Pozrite sa s nami na prvú jazdu Porsche Mission E Cross turismo Concept.“

Zdroj: insideevs.com

8. júna 2018
Fotománia

+