MojElektromobil

Spoločnosť ejoin z Dubnice nad Váhom vyrába a predáva nabíjacie stanice pre elektromobily. Nedávno začala na Slovensku budovať aj vlastnú infraštruktúru a do troch rokov sa chce stať najväčším slovenským prevádzkovateľom nabíjania. Pozrite sa, akými cenami chce preraziť medzi konkurenciou.

Ejoin začiatkom februára otvorill 8 nabijacích bodov v bratislavskom nákupnom centre Aupark a vytvorila tak z neho najväčšie centrum nabíjania na Slovensku s celkovo 30 nabíjacími bodmi. Okrem Bratislavy tieto nabíjacie stanice s výkonom do 22 kW môžete nájsť aj v Banskej Bystrici, Dubnici nad Váhom, Ilave, Žiline a Prahe.

Ejoin centrala dubnica nad vahom
Centrála ejoin v Dubnici nad Váhom

Ceny nabíjania ejoin

Do konca apríla sa na nich môžete nabiť úplne bezplatne. Stačí sa zaregistrovať na webe prevádzkovateľa, po ktorej dostanete pin kód a RFID kartu.

Po tomto dátume si registrovaní zákazníci ejoin môžu nabiť automobil za cenu 0,12€/kWh pomocou AC prúdu s 3-hodinovým parkovaním bez poplatku. Cenník spomína aj rýchle DC nabíjanie za 0,27€/kWh s 90-minutovým parkovaním bez poplatku. DC stojany s výkonom do 120 kW však spoločnosť vybuduje neskôr v tomto roku. Neregistrovaní zákazníci nabijú za o niečo vyššie sumy.

Tieto ceny platia pre program “ejoin Community”. Ejoin ďalej ponúka aj programy “ejoin Community Plus” a “ejoin Community VIP”, ktoré počítajú aj s mesačným poplatkom.

Ejoin cennik nabijania
Zdroj: ejoin

Do konca roka 200 nabíjacích bodov

Ejoin má v pláne do konca tohto roka vybudovať 200 nabíjacích bodov po celom Slovensku s AC aj DC nabíjaním. Budú strategicky rozmiestnené po krajine v obchodných centrách, reštauráciách a turistických destináciách.

Výhodou spoločnosti bude aj 3-mesačné bezplatné nabíjanie na každej novovybudovanej stanici. Ambicióznym plánom tejto spoločnosti je stať sa v horizonte troch rokov jednotkou na domácom trhu nabíjacích staníc.

Chceme dokázať skeptikom, že nabíjacie stanice a elektromobily nemusia byť doménou len väčších miest, a tým pádom limitovať potenciálnych zákazníkov z tých menších,“ dodáva riaditeľka predaja Lucia Kutišová v tlačovej správe.

25. marca 2020
Zdroj: ejoin (tlačová správa)

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+