MojElektromobil

Novinka na ktorú všetci čakali: Tesla už zajtra, v stredu 14. novembra 2018, vystaví svoj Model 3 v prvých showroomoch v Európe.

Viacerí držitelia rezervácii z Európy dostali pred malou chvíľou e-mail, ktorým ich pozývajú pozrieť si svoj vysnívaný Model 3. Potvrdené je ich vystavenie v Nemecku, konkrétne v showroomoch v Düsseldorfe a v Mníchove.

Správy o pozvánkach do lokálnych showroomov prichádzajú aj z Holandska, Francúzska, Talianska, Švajčiarska, Španielska, Portugalska, Švédska, Nórska a Belgicka. V Holandsku by mal byť dostupný už dnes.

Vo Viedni bude Model 3 vystavený najbližší pondelok, 19. novembra od 10:00 v showroome v centre mesta na Wallnerstraße 3.

Vzhľadom na očakávaný veľký záujem bude vstup prioritne pre držiteľov rezervácii. Pri vstupe bude potrebné preukázať sa platným číslom rezervácie. V nasledujúcich dňoch sa očakáva sprístupnenie pre širokú verejnosť.

Na mieste budeme mať aj našich spravodajcov, ktorí nás okamžite budú informovať o všetkom podstatnom.

Keďže ide o väčšie množstvo vozidiel, očakávame že pôjde už o nedávno vyrobené európske modely. Zaujíma nás či Tesla konečne odhalí použitý nabíjací port. Situáciu sledujeme non-stop, nové správy budeme prinášať priebežne. Sledujte nás na Facebooku.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip
Tesla prekvapila: Uvádza lacnejší Model 3 so stredným dojazdom

Náš tip
Rýchlosť nabíjania 3. generácie Tesla Supercharger prekoná 1000 km/h
13. novembra 2018

+