MojElektromobil

Milí čitatelia, drahí priaznivci elektrického pohonu a elektromobility,

touto formou vás prosíme, zapojte sa do dotazníka študenta doktorandského programu na Ekonomickej univerzite v Bratislave a pomôžte tak vytvoriť a doplniť praktický pohľad na slovenskú elektromobilitu.

Téma “Postoj spotrebiteľov vo vzťahu k elektromobilite na trhu automobilov v Slovenskej republike” je nám prirodzene blízka, preto sa obraciam aj na vás, našich čitateľov. Vo vašich radoch je množstvo majiteľov elektromobilov, vodičov, správcov vozových parkov a podobne. Veríme, že vaše názory a postoje môžu byť veľmi prospešné.

Dotazník nájdete vložený nižšie priamo v článku, prípadne, ak by to náhodou nefungovalo, môžete využiť priamy odkaz. Nejde o nič náročné. Vyplnenie dotazníka vám zaberie nanajvýš niekoľko minút a veľmi tým pomôžete primárnemu výskumu pre potreby dizertačnej práce. Tak, smelo do toho!

Vopred ďakujeme.

26. novembra 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+