MojElektromobil

Ako určite viete, Tesla nepatrí medzi automobilky, ktoré by pravidelne maskovali svoje vozidlá, aby skrývali ešte nepredstavené modely. Aj preto je zaujímavé, že sa teraz v Los Angeles objavilo takéto vozidlo, ktoré na kamióne odchádzalo z dizajnového štúdia automobilky Tesla.

Podarilo sa ho dokonca zachytiť na video, no aj napriek tomu nie je úplne jasné, o čo presne ide. Väčšina sa ale zhoduje, že ide o vozidlá určené pre Európu, čo potvrdzujú držiaky pre európske ŠPZ. Zdá sa, že totožný držiak má aj zamaskované vozidlo, no skrytý je pod kamuflážou. Podľa ďalších parametrov je jasné, že auto má dizajnom najbližšie k Tesla Model Y. Síce sú tu isté rozdiely, tie ale môžu byť spôsobené práve poctivým maskovaním. Niektorí ďalej špekulujú, že môže ísť o Model Y s tretím radom či dokonca Tesla Model 3 liftback.

Elon Musk už dávnejšie hovoril o tom, že Model Y dostane tretí rad sedadiel. Len minulý týždeň zároveň potvrdil, že do výroby sa dostane už budúci mesiac. Otázkou ale zostáva, prečo by kvôli tejto zmene vozidlo maskovali. Rovnako tak je zvláštne, že by si dali záležať na tak poctivom maskovaní pre Model Y, ktorý je určený na európsky trh.


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

21. októbra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+