MojElektromobil
eAutoportal 16. októbra 2017

Členovia Asociace pro elektromobilitu ČR vytvorili zhruba pred týždňom svetový rekord v počte elektromobilov Tesla Model X, ktoré synchrónne predviedli Tesla Easter Egg „Xmas“.

Asociace pro elektromobilitu České republiky sa zúčastnila 20. ročníka AUTOSHOW Praha. Vďaka podpore majiteľov elektromobilov Tesla sa podarilo asociácii povoziť počas 4-dňového autosalónu viac ako 3 800 návštevníkov. A v jeho posledný deň sa podarilo vytvoriť svetový rekord v počte elektromobilov Tesla Model X, ktoré synchrónne predviedli Tesla Easter Egg „Xmas“,  známy aj ako „Holiday show“. Postaralo sa oň 11 vozidiel. Podotýkame, že sa jedná zatiaľ o neoficiálny svetový rekord.

Náš tip
Tesla Model X opäť zatienila Lamborghini. Tentokrát na parkovisku v luxusnej štvrti 🙂 | VIDEO

Pre vysvetlenie, Tesla Easter Eggs (veľkonočné vajíčka) sú softvérové prekvapenia, ktoré spoločnosť Tesla prináša prostredníctvom over-the-air aktualizácií. Okrem spomínaného Xmas/Holiday show sa mohli potešiť majitelia Tesiel Easter Egg-om, ktoré premenili 17″ displej infotainmentu na digitálny dotykový skicár, virtuálna premena vozidla na Mars-mobil a obojživelné auto Jamesa Bonda či blikajúci a blikajúci a farbu meniaci indikátor nabíjania v oblasti nabíjacieho portu.

Za tip na článok ďakujeme nášmu čitateľovi Marcelovi Pavlíkovi.

Zdroj: elektromobily-os.cz


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

16. októbra 2017
Fotománia

+