MojElektromobil

Na Salón Elektromobilov 2024 do Bratislavy zavíta aj tento rok spoločnosť DriveTesla.sk so svojimi elektromobilmi Tesla. Pozrieť a vyskúšať si budete môcť prvú Teslu Model Y Performance na Slovensku, k dispozícii bude aj najnovší facelift Tesla Model 3 s označením Higland a chýbať nebude ani špičková Tesla Model S Plaid, takisto prvá na Slovensku. Na týchto elektromobiloch si budete môcť aj zajazdiť.

Tesla Model S Plaid ponúka nezabudnuteľný zážitok. Ide o najrýchlejšie sériovo vyrábané auto na svete – z 0 na 100 km/h sa rozbehne za neuveriteľné 2,1 sekundy! DriveTesla.sk s týmto elektromobilom minulý rok dominovala v 3. kole Slovenského šprintérskeho šampionátu 2023 na 402 metrov, kde na víťaznom pódiu stála hneď 2-krát. Nespútanú silu Tesla Model S Plaid teraz prináša pre širokú verejnosť na Salón Elektromobilov 2024 Bratislava.

Svoju jazdu na elektromobiloch Tesla si môžete rezervovať už dnes priamo cez oficiálnu stránku DriveTesla.sk. Prípadne tak môžete spraviť na Salóne Elektromobilov 2024 Bratislava!

Zdroj: DriveTesla.sk

Zážitkové jazdy aj objednávky Tesiel na kľúč

Zážitkové jazdy, práve to je jedna z oblastí, v ktorých DriveTesla.sk exceluje. Ponúka prenájom vozidiel Tesla na každú príležitosť: od jázd pre vodičov, ktorí chcú skúsiť elektromobilitu na vlastnej koži cez teambuildingy, až po svadby. S elektromobilmi značky Tesla má viac než 8-ročné skúsenosti. Či už ide o ich každodenné využívanie, nákup zo zahraničia alebo odborné poradenstvo z akejkoľvek oblasti, DriveTesla.sk to má všetko v malíčku.

Spoločnosť počas svojho pôsobenia pomohla elektromobily Tesla získať už stovkám šťastným majiteľom z celého Slovenska. Objednávky vybaví za vás od A po Z. Zabezpečí kúpu vozdiiel Tesla za najlepšie ceny, dovoz a prihlásenie auta na kľúč, zabezpečí pre Vás aj lízing a poistenie s jedinečnými podmienkami určenými priamo pre majiteľov vozidiel Tesla. Poradí, zaškolí a vybraný elektromobil doručí priamo do rúk majiteľa. To všetko ľahko, pohodlne a za výhodných podmienok.

Ak si chcete objednať Teslu, tak s DriveTesla.sk je ten správny partner – pozná a skontroluje každé auto, každý detail, zodpovie všetky otázky. Vďaka pomoci dokážu zákazníci ušetriť týždne času a v priemere až 2 000 €. Príďte si vyskúšať Teslu Model 3, Model Y alebo Model S Plaid priamo na Salón Elektromobilov 2024 Bratislava, zistite všetko, čo vás zaujíma a prípadne si svoju novú Teslu aj rovno objednajte s pomocou profesionálov.

22. mája 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+