MojElektromobil

Problémy s nedokonalými dielmi a konštrukčnými chybami v snahe čo najviac urýchliť výrobu sprevádzali Teslu Model 3 prakticky od prvého dňa. Viacero zákazníkov svoje závady riešilo priamo u výrobcu, avšak tentokrát to nemusí byť tak jednoduché. Nedokonalosť, vďaka ktorej môže pôsobením silného dažďa vozidlu doslova až odpadnúť zadný nárazník totiž nie je štandardnou závadou. Výrobca k tomu môže pristúpiť ako k záručnej závade, no takisto môže opravu aj odmietnuť s odôvodnením „jazdy na zlých cestách.“

Náš tip
POZRITE SA NA ZÁBERY, KDE TESLA MODEL 3 DRIFTUJE NA SNEHU POČAS TESTOVANIA | VIDEO
Náš tip
TESLA PO AKTUALIZÁCII NA VERZIU 9.0 DOSTANE AJ MOŽNOSŤ ZAHRAŤ SI VYBRANÉ HRY OD ATARI

Tesla Model 3 bez zadného nárazníka?

Viacerí zákazníci sa stretli s rovnakým problémom a svoju situáciu zdieľali prostredníctvom služby Reddit. Problémom môže byť aj samotné uchytenie zadného nárazníka. Ten totiž pravdepodobne nie je priskrutkovaný, ale drží len na plastových výbežkoch. Navyše majitelia vysvetľujú, že zadná časť podvozku je prekrytá materiálom, ktorý pripomína netkaný textil.

Ak sa spomínaná časť poškodí a začne prepúšťať striekajúcu vodu, nárazník následne funguje ako padák. Výsledkom je situácia, že sa nárazník reálne odtrhne od zvyšného „tela“ elektromobilu. Viac záberov na vzniknutú problémovú situáciu si môžete pozrieť na videu vyššie. Problémy, ktoré majitelia tohto cenovo dostupnejšieho elektromobilu pozorovali na svojich vozidlách sa už začali šíriť aj prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Zdroj: insideevs.com, reddit.com, auto.sme.sk


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

15. augusta 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+