MojElektromobil

Tesla síce už Model 3 začala oficiálne predávať, no ešte stále tieto elektromobily testuje, aby vyladila všetky drobnosti. Výrobca teraz ukázal zaujímavé snehové obrázky z Aljašky, kde model momentálne testuje. Tesla hovorí, že vyvinula vlastný systém kontroly vozidla, ktorý im umožní vyvíjať pokročilejšie systémy, ako Track Mode.

Náš tip
TESLA PRACUJE NA NOVEJ KĽÚČENKE. PRAVDEPODOBNE PRE MODEL 3

Automobilka hovorí, že tento mód funkcie neuberá, naopak, pridáva ich. Majitelia týchto vozidiel tak získajú viac kontroly nad automobilom, no trakčná kontrola a systémy udržania stability fungujú naďalej. Systém využíva trakciu medzi dvomi motormi, pričom trakčná kontrola stále pomáha pri ťažších situáciách. Tesla v tračknom móde vylepšila aj systém chladenia, ktorý je optimalizovaný pre vysoké využitie energie práve v tomto móde.

Video trvá len 10 sekúnd a môžete si ho pozrieť tu:

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

14. augusta 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+