MojElektromobil

V prípade známej automobilky Tesla sme občas svedkami aj nejakých tých prekvapení priamo v rámci systému. Stačí si spomenúť na „Ho-Ho-Hoo“ mód. Ten vám v minulosti priniesol priamo na displej Santa Clausa či iné drobnosti, ktoré vedia spríjemniť deň. O čosi podobné sa automobilka pokúša opäť. Tentokrát by však po aktualizácii mali pribudnúť vybrané hry z dielne známeho herného štúdia Atari.

Náš tip
GENERÁLNY RIADITEĽ TESLY, ELON MUSK, UVAŽUJE O ODKÚPENÍ VŠETKÝCH JEJ AKCIÍ
Náš tip
TESLA PRACUJE NA NOVEJ KĽÚČENKE. PRAVDEPODOBNE PRE MODEL 3

Zahráme si hry v elektromobile Tesla?

Nová aktualizácia príde na trojicu vozidiel Tesla Model S, Tesla Model X a tiež na cenovo dostupnejší elektromobil Tesla Model 3. Hoci nepoznáme presný dôvod, prečo budú súčasťou aktualizácie aj jednoduché hry, ide o akési spestrenie či prekvapenie pre majiteľov týchto elektromobilov. Informáciu o hrách prisľúbil Elon Musk, CEO automobilky Tesla, už tradične prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Momentálne nie sú známe všetky herné tituly, ktoré sa vo vozidlách ocitnú, predpokladom sú však Pole Position, Missile Command či Tempest. Závodnú hru Pole Position, kde sa ocitnete v roli pretekára Formuly 1, bude možné pravdepodobne ovládať aj samotným volantom. Pôjde tak však pochopiteľne len pri zaparkovanom vozidle.

Zdroj: carbuzz, fdrive

14. augusta 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+