MojElektromobil

Vyzerá to tak, že Tesla sa chystá konečne uviesť do predaja aj Tesla Model 3 s duálnym motorom. Onedlho sa zrejme môžeme tešiť v online konfigurátore na Model 3 s pohonom všetkých štyroch kolies. Už minulý mesiac mala Tesla zaregistrovať 19 Modelov 3 s duálnym motorom. Zistilo sa to na základe pridania nových VIN čísel . Následne bolo zaregistrovaných zhruba 20 ďalších Modelov 3 s duálnym motorom. 19 modelov sa pohybuje s VINom od 8370-8388. Nuž a aktuálne na Twitteri pribudla snímka Tesla Model 3, respektíve jej VIN čísla, s popisom, že používateľ videl jednu z nich na verejnosti v San Franciscu. Bol to červený model s 19-palcovými kolesami Sport:

A ako sa vie, že ide o Model 3 s duálnym motorom? Totiž, ôsmy znak vo VIN čísle, teda písmeno “B” má označovať práve duálny motor. V aktuálnom online-konfigurátore Tesly je navyše poznámka, že duálny motor príde počas jari 2018. A hoci to je široký pojem, v súvislosti s postupne sa objavujúcimi informáciami o Modeli 3 s duálnym motorom sa zrejme môžeme v blízkej dobe tešiť na príchod novej konfigurácie.

Náš tip
Tesla Model 3 oficiálne predstavená

Oneskorenie niektorých typov Modelu 3

Fanúšikovia Tesly môžu mať zmiešané pocity. Tesla do konfigurátora Modelu 3 stále nepridala viacero možností výberu, najmä základné a lacnejšie možnosti, ktoré by z nej skutočne robili elektromobil za sľúbených 35-tisíc dolárov. Reč je napríklad o štandardných batériách, ktoré budú najnovšie k dispozícii až koncom roka 2018. Medzitým sa však môžete pozrieť na Tesla Model 3 v Bratislave, ktorý by sem mal priviezť jeden z fanúšikov.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

Fotománia

+