MojElektromobil
Alžbeta Harry Gavendová 27. februára 2018

Spoločnosť Tesla má čo robiť, aby stíhala dodávať Tesla Model 3 podľa plánov. A kým doteraz mali možnosť navoliť si svoj Model 3 v online konfigurátore prioritne len majitelia rezervácií, ktorí už vlastnia niektorú z Tesiel, nastáva tu zmena. Pozvánku nakonfigurovať si Model 3 začali dostávať už aj držitelia rezervácií, ktorí nemajú v garáži inú Teslu.  Mimochodom, majitelia Tesiel tvoria menšinu rezervácií na Tesla Model 3. Situácia vyzerá tak, že Tesla sa v blízkej dobe chystá zväčšiť kapacitu výroby Modelu 3.

Náš tip
Tesla prinesie aktualizáciu softvéru vďaka konštruktívnej kritike po nehode Tesla Model 3

V posledných vyhláseniach Tesly odznelo, že do konca budúceho mesiaca plánuje dosiahnuť produkciu v podobe 2500 kusov za týždeň. Nezabudla však dodať, že budú musieť v rámci tohto plánu prekonať ešte niekoľko prekážok. Sme zvedaví na kvartálnu správu, kde sa určite dozvieme viac podrobností ohľadom dodávok.

Oneskorenie niektorých typov výbavy

Zákazníci i fanúšikovia Tesly už môžu mať zmiešané pocity. Tesla do konfigurátora Modelu 3 stále nepridala základné a lacnejšie možnosti, ktoré by z nej skutočne robili elektromobil za sľúbených 35-tisíc dolárov. Reč je napríklad o štandardných batériách, ktoré budú najnovšie k dispozícii až koncom roka 2018. Medzitým sa však môžete pozrieť na Tesla Model 3 v Bratislave, ktorý by sem mal priviezť jeden z fanúšikov.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

27. februára 2018
Fotománia

+