MojElektromobil
  • Ako pandémia nového koronavírusu zasiahla výrobu a predaje PHEV a BEV?
  • Je dostatok vozidiel?
  • Ako dlho sa čaká na e-auto?
  • Sú automobilky pripravené na nové emisné pravidlá?
  • Sú elektromobily stále cenovo nezaujímavé pre zákazníkov?
  • Aké novinky majú značky aktuálne v ponuke? Čo ešte chystajú na rok 2021?

Cena a reálna dostupnosť nových elektromobilov. Veci, ktoré zaujímajú množstvo motoristov, ktorí zvažujú prechod na elektrické vozidlá. Na akcii Salón elektromobilov 2021 Bratislava sa pozornosť venovala aj tejto oblasti. Nie len na výstavnej ploche nákupného centra, kde si návštevníci mohli naživo obzrieť prierez slovenského trhu s elektrickými vozidlami, ale aj priamo na pódiu, kde prebehla živá diskusia plná praktických informácií od tých najpovolanejších.

V panelovej diskusii s názvom “Aké sú najpredávanejšie značky a čo ponúkajú? Leto bude horúce – tieto elektromobily prídu na trh.” sa stretli Iľja Majda (Motor-Car), Robert Barta (Škoda Auto), Marek Kopča (Hyundai), Július Pentek (BMW), Richard Daubner, generálny riaditeľ ČSOB Leasing, Rastislav Matiáško (Peugeot/Stellantis) a Andrej Anger, General Sales Manager (Kia Sales Slovakia). Koncentrácia odborníkov tak bola skutočne vysoká a diskusia priniesla plno zaujímavých informácií.

Všetko, čo vás mohlo zaujímať o aktuálnej a nadchádzajúcej ponuke elektromobilov sa dozviete zo záznamu diskusie, ktorý vznikol priamo na Salóne elektromobilov 2021 Bratislava.

Náš tip
Nabíjanie elektromobilov na Slovensku: Máme dostatok nabíjacích staníc? Čaká nás koniec bezplatného nabíjania? | VIDEO
19. júla 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+