MojElektromobil

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Žiline do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu 22. júna budeme v Bratislave v hoteli Radisson Blu Carlton Hotel. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Na Smart Roadshow 2019 sa premiérovo predstaví aj vedúca značka v oblasti elektromobility, Nissan.

Líder v elektromobilite priamo v Bratislave

Už prvé dve zastávky Smart Roadshow naznačili obrovský záujem o elektromobilitu na Slovensko, a tak sa v Bratislave predstaví aj líder v tejto oblasti. Spoločnosť Nissan tu ukáže svoj najnovší elektromobil Nissan Leaf, ktorý je zároveň najlepšie predávanou značkou elektromobilov na svete, keď ako prvý dosiahol hranicu 400 000 predaných kusov.

Najnovší model zažil premiéru v roku 2017 a prináša 110 kW motor s krútiacim momentom 320 Nm. Okrem vyššieho výkonu ponúka aj oveľa vyšší dojazd a pohodlie pre pasažierov, ktorí ocenia viac miesta na sedenie ako aj väčší objem batožinového priestoru.

Priamo počas Smart Roadshow 2019 si budete môcť vyskúšať nový Nissan Leaf naživo. Okrem toho, že tu uvidíte elektromobil Nissan Leaf naživo, vám odborníci z praxe odpovedia na všetky vaše otázky týkajúce sa reálneho používania elektromobilu v roku 2019. Určite máte množstvo otázok a práve počas bratislavskej Smart Roadshow bude ten ideálny čas na to, aby ste sa o ne podelili s ostatnými a načerpali množstvo informácií od tých najpovolanejších.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Bratislave!

Príďte aj vy 22.6.2019 do hotela Carlton na Hviezdoslavovom námestí zažiť elektrizujúcu skúsenosť s Nissanom LEAF. Okrem spoločnosti Nissan sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! 🙂


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

13. júna 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+