MojElektromobil

Smart Greeen Mobility je vzdelávací projekt zameraný na oblasť zelenej mobility s najväčším dôrazom na elektromobilitu. Jeho hlavným cieľom je priblížiť, najmä mladým ľuďom, dôležité témy zo sveta zelenej mobility a pripraviť ich na zmeny, ktoré ich čakajú v blízkej budúcnosti.

Projekt pozostáva zo vzdelávacej platformy s desiatkou nosných tém so zapojením fundovaných odborníkov. Od základného pohľadu na budúcnosť mobility, energetickom mixe Slovenska cez prierez aktuálnym stavom elektromobility a praktické znalosti. Smart Green Mobility to všetko zastrešuje v prehľadnej forme. 

Registrácia zadarmo

Stačí sa zadarmo zaregistrovať na webovej stránke Smart Greeen Mobility smartgreenmobility.eu a hneď sa môžete vrhnúť na prvé tematické okruhy. Najskôr na vás ešte čaká vstupný dotazník. Netreba sa ho však báť. Slúži len na overenie vašich súčasných vedomostí. Po absolvovaní všetkých desiatich okruhom a zodpovedaní kontrolných otázok je pripravený výstupný dotazník. Ten overí vaše nové vedomosti. 

Absolvovanie vzdelávacieho kurzu Smart Green Mobility vám nezaberie veľa času, no značne vám môže pomôcť pri budúcom uplatnení v pracovnej sfére. Po úspešnom absolvovaní kurzu získate oficiálny certifikát, ktorý poskytuje konkurenčnú výhodu na trhu práce a zvyšuje dôveru zamestnávateľov vo vedomosti jeho držiteľa.

Pre stredné a vysoké školy

Projekt Smart Green Mobility je priamo napojený na slovenské stredné a vysoké školy. Okrem toho, že si študenti mohli pri predstavení projektu naživo užiť stretnutie s vybranými elektromobilmi je tu ešte ďalšia unikátna príležitosť.

Testovacie jazdy a predstavenie projektu Smart Green Mobility na Duálnej Akadémii v Bratislave | Zdroj: Michal Lauko

Zapoj sa do kurzu a vyhraj pre svoju školu výstavu elektromobilov!

Na školách, ktoré budú v kurze Smart Green Mobility najaktívnejšie, prebehne samostatná výstava elektromobilov v plnom rozsahu. Výstava sa bude konať na prvých troch školách, z ktorých sa na kurze zúčastní najviac študentov. Práve vaše zapojenie tak môže pomôcť v tom, aby ste si mohli užiť jedinečný deň plný elektromobility! 

Nejde o nič náročné. Stačí, aby ste do 15. apríla 2023 absolvovali vzdelávací kurz Smart Green Mobility cez oficiálnu stránku, a pritom nezabudli počas registrácie správne zvoliť vašu školu. Tak smelo do toho! Výstava elektromobilov na vybraných školách prebehne v termínoch medzi 9. a 17. májom 2023.

SGM dualna akademia
Prezentácia projektu Smart Green Mobility na Duálnej Akadémii v Bratislave | Zdroj: Michal Lauko
15. marca 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+