MojElektromobil

Štvrtý ročník najväčšej výstavy elektromobilov na Slovensku, Salón Elektromobilov 2023 mieri do ďalšieho mesta! Trenčianske nákupné centrum OC Laugaricio sa v termíne od piatka 16. júna do nedele 18. júna 2023 premení na centrum elektromobility.

Desiatky vystavených elektromobilov a hybridných vozidiel, testovacie jazdy, prednášky, diskusie a bohatý sprievodný program, vrátane koncertov pre rodiny s deťmi. Toto všetko a oveľa viac čaká na návštevníkov Salónu Elektromobilov 2023 Trenčín. Chýbať nebudú ani súťaže o atraktívne ceny, ktoré budú prebiehať počas programu.

Foto: DriveTesla.sk

Na Salón Elektromobilov 2023 do Trenčína zavíta aj tento rok spoločnosť DriveTesla.sk so svojimi elektromobilmi Tesla. Pozrieť a vyskúšať si budete môcť prvú Teslu Model Y Performance na Slovensku (made in Germany), k dispozícii bude aj Tesla Model 3 Performance a chýbať nebude ani špičková Tesla Model S Plaid. Na týchto elektromobiloch si budete môcť aj zajazdiť.

Tesla Model S Plaid klenotom Salónu Elektromobilov 2023

Tesla Model S Plaid ponúka nezabudnuteľný zážitok. Ide o najrýchlejšie sériovo vyrábané auto na svete – z 0 na 100 km/h sa rozbehne za neuveriteľné 2,1 sekundy! DriveTesla.sk s týmto elektromobilom nedávno dominovala v 3.kole Slovenského šprintérskeho šampionátu 2023 na 402 metrov, kde na víťaznom pódiu stála hneď 2-krát. Nespútanú silu Tesla Model S Plaid teraz prináša pre širokú verejnosť na Salón Elektromobilov 2023 Trenčín.

Svoju jazdu na elektromobiloch Tesla si môžete rezervovať už dnes priamo cez oficiálnu stránku DriveTesla.sk. Prípadne tak môžete spraviť na Salóne Elektromobilov 2023 Trenčín!

Zážitkové jazdy aj objednávky Tesiel na kľúč

Zážitkové jazdy, práve to je jedna z oblastí, v ktorých DriveTesla.sk exceluje. Ponúka prenájom vozidiel Tesla na každú príležitosť: od jázd pre vodičov, ktorí chcú okúsiť elektromobilitu na vlastnej koži cez teambuildingy, až po svadby. S elektromobilmi značky Tesla má viac než 6-ročné skúsenosti. Či už ide o ich každodenné využívanie, nákup zo zahraničia alebo odborné poradenstvo z akejkoľvek oblasti, DriveTesla.sk to má všetko v malíčku.

Tesla Model Y

Spoločnosť počas svojho pôsobenia pomohla elektromobily Tesla získať už stovkám šťastným majiteľom z celého Slovenska. Objednávky vybaví za vás od A po Z. Pomôže s prepisom, výberom leasingu a poistenia, poradí, zaškolí a vybraný elektromobil doručí priamo do rúk majiteľa. To všetko ľahko, pohodlne a za výhodných podmienok.

Ak si chcete objednať Teslu, tak s DriveTesla.sk je ten správny partner – pozná každý kút, každú škáru, každý detail. Vďaka pomoci dokážu zákazníci ušetriť v priemere až 3 000 €. Príďte si vyskúšať Teslu Model 3, Model Y alebo Mode S Plaid priamo na Salón Elektromobilov 2023 Trenčín, zistite všetko, čo vás zaujíma a prípadne si svoju novú Teslu aj rovno objednajte.

10. júna 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+