MojElektromobil

V roku 2020 sme odštartovali prvú slovenskú špecializovanú výstavu zameranú na elektromobily. Prvýkrát sme sa mohli vidieť v priestoroch obchodného centra Bory Mall, kde sme sa stretli aj tento rok už na štvrtom ročníku akcie Salón Elektromobilov. Tento rok za sebou už máme zastávku v Trenčíne aj premiéru v Martine. Čaká nás však ešte jedna finálna destinácia – Košice!

Salón Elektromobilov 2023 do Košíc zamieri už onedlho. Uskutoční sa od piatka 8. do nedele 10. septembra 2023 v priestoroch obchodného centra OC Optima. Priamo na mieste nebudú chýbať zastúpenia všetkých relevantných automobilových značiek.

Zblízka si budete môcť obzrieť najnovšie modely elektromobilov a plug-in hybridov, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Okrem samotnej výstavy budú pre vás pripravené aj vozidlá na testovacie jazdy, vďaka čomu si budete môcť vyskúšať, aké je to jazdiť v elektromobile. Samozrejmosťou je sprievodný program, odmeny pre aktívnych v publiku a najnovšie aj nedeľný program pre rodiny s deťmi.

Salón Elektromobilov 2023 Košice | Zdroj: Michal Lauko

Salón Elektromobilov 2023 v Košiciach: Tri dni plné elektromobility

Povedomie o elektrických autách sa zvyšuje a spolu s tým sa otvára množstvo tém, ktoré si zaslúžia pozornosť a my sa im budeme venovať. Počas troch dní si na Salóne Elektromobilov 2023 určite nájdete to, čo vás bude zaujímať. Svoju účasť potvrdili napríklad prevádzkovateľ nabíjacej siete ZSE Drive ako generálny partner celého podujatia.

Piatok 8.9.2023

  • 10:00 – 18:00 Výstava
  • 10:00 – 18:00 Testovacie jazdy

Sobota 9.9.2023

  • 10:00 – 18:00 Výstava
  • 10:00 – 18:00 Testovacie jazdy
  • Odborný program – prednášky, diskusie

Nedeľa 10.9.2023

  • 10:00 – 18:00 Výstava
  • 10:00 – 18:00 Testovacie jazdy
  • Program pre rodiny s deťmi (koncert Miro Jilo)
Miro Jilo

Salón Elektromobilov 2023 Košice: Registráciu nepotrebujete, no môže Vám pomôcť!

Salón Elektromobilov, najväčšia špecializovaná výstava elektrických vozidiel na Slovensku, je už od svojho štartu pre širokú verejnosť úplne zadarmo. Na tom sa nič nemení ani počas štvrtého ročníka tohto jedinečného podujatia. Dokonca prichádza ešte zmena, ktorá určite poteší nejedného záujemcu o účasť.

Salón Elektromobilov 2023 Košice vypúšťa registráciu účastníkov a generovanie vstupeniek s QR kódom. Tie neboli povinné ani doteraz, no v rámci predošlých ročníkov bola registrácia naviazaná na vybrané súťaže o ceny.

Tentokrát už ale odmenu bude môcť zúčastniť každý návštevník priamo na mieste akcie a nebude na to potrebovať žiadnu registráciu! Jednoducho príďte na Salón Elektromobilov 2023 do Košíc, užite si deň plný pohody v duchu elektromobility, sledujte program a vyhrajte pekné ceny.

Máte záujem o kúpu elektromobilu? Spojíme vás priamo s predajcami!

Pre účasť na Salóne Elektromobilov 2023 nepotrebujete žiadnu registráciu a vstupenku. Ak ale máte záujem o kúpu elektromobilu alebo plug-in hybridu, tak nám môžete nechať kontaktné údaje prostredníctvom jednoduchého formulára nižšie. My vás spojíme priamo s predajcami podľa vášho záujmu!

20. júla 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+