MojElektromobil
Redakcia 10. septembra 2022

Tretí ročník Salónu Elektromobilov, najväčšej špecializovanej výstavy elektromobilov na Slovensku, svoju výstavnú šnúru v roku 2022 ukončil už tradične v Košiciach. Do metropoly východu zamieril po premiérovej zastávke v Trenčíne a formálnom štarte v Bratislave. Aj tohtoročný Salón Elektromobilov potvrdil stúpajúci záujem o alternatívu formu prepravy, čo bolo badateľné hlavne na markantnom záujme o testovacie jazdy počas trvania výstavy.

Na priľahlom parkovisku nákupného centra Optima v Košiciach boli vystavené desiatky elektromobilov a plug-in hybridné modely, pri ktorých sa pristavovali zvedaví návštevníci, aby si naživo obzreli aktuálne modely, a v niektorých prípadoch sa vôbec po prvýkrát zoznámili so svetom elektrickej jazdy. Okrem testovacích jázd a staticky vystavených modelov na návštevníkov Salónu Elektromobilov 2022 Košice čakali aj prezentácie a prednášky zamerané na svet elektromobility a jemu pridružené oblasti.

Všetci návštevníci Salónu Elektromobilov mali jedinečnú príležitosť získať informácie od zástupcov automobiliek, autorizovaných predajcov, ale aj skúsených majiteľov elektromobilov, ktorí sa stretli priamo na mieste akcie. Salón Elektromobilov 2022 na jedno miesto znova priniesol výraznú koncentráciu e-mobility. Spojil dlhodobých majiteľov elektromobilov, zvedavú verejnosť a mnohým návštevníkom sprostredkoval prvý kontakt s novou sférou mobility.

Všetkým partnerom, ktorí akciu podporili, a účastníkom, ktorí si našli čas a počas víkendu ju navštívili, patrí veľká vďaka. Rovnako tak ďakujeme všetkým divákom, ktorí sa k nám pripojili v online priestore. Záznamy prednášok a diskusií už nájdete na YouTube MojElektromobil. Vidíme sa v roku 2023!

Salón Elektromobilov 2022 Košice – Fotogaléria

10. septembra 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+