MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2022 Bratislava, najväčšia špecializovaná výstava zameraná na elektromobilitu na Slovensku, sa nezadržateľne blíži. Výstavisko v priestoroch nákupného strediska Bory Mall svoje brány otvorí už v termíne od 20. do 22. mája 2022.

Návštevníkov privítajú desiatky najnovších elektromobilov a plug-in hybridov, ktoré sa dajú kúpiť na Slovensku. Pripravené budú testovacie jazdy, prednášky, prezentácie aj diskusie prebiehajúce pod záštitou fundovaných odborníkov. 

Okrem zástupcov z radu popredných výrobcov elektrických áut budú na mieste akcie prítomní aj odborníci na ich prevádzku či nabíjanie. Chýbať dokonca nebudú ani súťaže, v rámci ktorých bude možné vyhrať elektromobily na celý víkend, prípadne ďalšie atraktívne ceny.

Tesla Model Y
Tesla Model Y | Foto: DriveTesla.sk

DriveTesla.sk na Salóne Elektromobilov 2022 Bratislava

Na Salón Elektromobilov 2022 do Bratislavy zavíta aj tento rok spoločnosť DriveTesla.sk s dvojicou skutočne atraktívnych elektromobilov – Tesla Model 3 Performance a Tesla Model Y. Tie budú vystavené na vonkajšej parkovacej ploche a prebiehať na nich budú aj zážitkové jazdy. 

Zážitkové jazdy, práve to je jedna z oblastí, v ktorých DriveTesla.sk exceluje. Ponúka prenájom vozidiel Tesla na každú príležitosť: od jázd pre vodičov, ktorí chcú okúsiť elektromobilitu na vlastnej koži cez teambuildingy, až po svadby. S elektromobilmi značky Tesla má viac než 5-ročné skúsenosti. Či už ide o ich každodenné využívanie, nákup zo zahraničia alebo odborné poradenstvo z akejkoľvek oblasti, DriveTesla.sk to má všetko v malíčku. 

Spoločnosť počas svojho pôsobenia pomohla Teslu získať už takmer 100 šťastným majiteľom. To všetko ľahko, pohodlne a za výhodných podmienok. Príďte si vyskúšať Teslu Model 3 alebo Model Y priamo na Salón Elektromobilov 2022 Bratislava, zistite všetko, čo vás zaujíma a prípadne si svoju novú Teslu aj rovno objednajte. 

A to nie je všetko. DriveTesla.sk do hlavného žrebovania, ktoré prebehne priamo na mieste akcie, venovala lákavé ceny – 5 x zážitkovú jazdu na Tesla Model 3 Performance. Preto neváhajte a zaregistrujte sa ešte dnes!

Tesla Model Y
Tesla Model Y | Foto: DriveTesla.sk
10. mája 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+