MojElektromobil

Salón elektromobilov 2021 Bratislava je úspešne za nami. Masívna prezentácia sveta elektromobility okrem ukážky elektrických vozidiel spojenej s testovacími jazdami priniesla široký zástup praktických informácií. Unikátna akcia pod jednu strechu priniesla všetko čo súvisí s elektromobilitou súčasnosti.

Elektromobily, plug-in hybridy, elektrické kolobežky a motocykle, ale aj zástupcovia automobiliek, prevádzkovatelia nabíjacích staníc, zástup odborníkov a dlhoroční majitelia elektromobilov. Toto všetko na konci júna spojil Salón elektromobilov 2021 Bratislava.

Medzi vystavovateľmi ste mohli vidieť najznámejšie automobilky ako Audi, BMW, Mercedes-Benz, KIA, DS Automobiles, ŠKODA, Renault, Volvo, Citroën, Jaguar, Hyundai, Honda, Opel, Land Rover, Fiat, Mitsubishi, Mazda, či Peugeot. So svojimi produktami nechýbali ani zástupcovia zo segmentu nabíjacích technológií ZSE Drive, GreenWay, ABB, AgeVolt, EV-GP, Elexim, Impacto, MSM e-mobility, ejoin a Sminn.

Elektrické motocykle a skútre na Salóne Elektromobilov 2021 prezentovali spoločnosti Piaggio a Ecoride. Medzi účastníkmi akcie nechýbala ani spoločnosť Slovnaft, ktorá taktiež vstúpila do sveta e-mobility. ČSOB Leasing zase účastníkom priniesla praktický pohľad na finančnú otázku kúpy nových elektrických vozidiel.

Pridala sa aj kuriérska spoločnosť DPD so svojimi elektrickými dodávkami, ktoré využíva na ekologickú distribúciu zásielok. Nechýbali ani zástupcovia štátnej sféry, ktorí prezentovali problematike elektromobility na Slovensku.

Takto to vyzeralo na Salóne elektromobilov 2021 v Bratislave

Salón elektromobilov 2021 Bratislava priniesol záplavu informácií a mnohým účastníkom sprostredkoval prvé stretnutie s elektrickými vozidlami. Iným zase poskytol odpovede na praktické otázky spojené s vlastnení vozidiel novej generácie.

Krátke zhrnutie toho, ako to vyzeralo priamo na mieste prináša video. Nezabúdajte, že akcia svoje brány otvorí opäť v Košiciach, a to už začiatkom septembra.

Náš tip
Viktor Vincze: moje skúsenosti s elektromobilmi, väčšina mojich obáv sa nepotvrdila | VIDEO
13. júla 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+