MojElektromobil

Salón elektromobilov 2021 Bratislava je v plnom prúde. Počas celého víkendu sa všetci návštevníci môžu naživo zoznámiť s elektrickými vozidlami od všetkých výrobcov zvučných mien. Okrem prezentácie vozidiel a rôznych prednášok sa akcia venuje aj nabíjacej infraštruktúre a všeobecne nabíjaniu elektrických áut. Medzi vystavovateľmi preto nechýba spoločnosť GreenWay, ktorá patrí medzi najväčších prevádzkovateľov nabíjacích staníc pre elektrické autá na Slovensku.

V stánku GreenWay si všetci návštevníci akcie Salón elektromobilov 2021 Bratislava môžu obzrieť ako vyzerá nabíjacia stanica a dozvedia sa tu všetko o nabíjaní elektromobilov v sieti tohto prevádzkovateľa. Okrem toho je pripravená aj špeciálna prednáška. V sobotu, 26.6. o 12:30 až 13:00 bude pódium patriť Kristiánovi Jurisovi zo spoločnosti GreenWay. Téma prednášky je veľmi zaujímavá – “Elektromobilom 1000 km”. Dozvieme sa z nej ako v praxi vyzerajú dlhé trasy spoza volantu elektromobilu.

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

26. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+