MojElektromobil

Výstava Salón elektromobilov 2021 Bratislava počas aktuálneho víkendu pod jednu strechu priniesla desiatky elektrických vozidiel, odborné prednášky, zástupcov zo segmentu nabíjacej infraštruktúry, ako aj testovacie jazdy. Elektromobilita je ale skutočne komplexná téma, a týka sa jej toho veľmi veľa.

Okrem oboznámenia so zelenými poznávacími značkami či napríklad problematikou domáceho a verejného nabíjania sa s elektrickými autami spája aj finančná otázka. Pri kúpe nového elektrinou poháňaného tátoša sa množstvo ľudí poohliada po rôznych spôsoboch financovania.

Jednou z tradičných možností je kúpa elektromobilu na splátky. S tým dokážu veľmi efektívne pomôcť odborníci z ČSOB, ktorí aj prostredníctvom akcie Salón elektromobilov 2021 približujú aké veľké mesačné splátky je potrebné očakávať pri kúpe aktuálnych modelov lákavých elektrických vozidiel s využitím finančného lízingu.

Orientačné príklady mesačných splátok v ČSOB

Príklady majú informačný charakter, pre ponuku financovania na mieru, ktorá sa prispôsobí Vašim požiadavkám navštívte stránku www.csobleasing.sk/eko-financovanie. Nižšie teda len niekoľko orientačných príkladov, pre získanie približnej predstavy o mesačných splátkach.

Volvo XC40 T5 Recharge Inscription AT7

Honda e

OPEL CORSA-E

KIA e‐Niro

BMW 330e

BMW i3

BMW X5 e

HYUNDAI Tuscon Plug in Hybrid

KIA XCEED PHEV

Mazda MX-30

MITSUBISHI Eclipse Cross PHEV

OPEL MOKKA-E

BMW iX3

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

26. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+