MojElektromobil

Citroën ë-C4

Importér vozidiel Citroën, firma C Automobil Import s.r.o, prinesie na akciu Salón Elektromobilov 2021 Bratislava plne elektrickú novinku Citroën ë-C4. Vozidlo bude vystavené v exteriéri pred nákupným centrom Bory Mall, kde zároveň bude na vás čakať, spolu s ostatnými modelmi automobilky na testovacie jazdy. Elektromobil Citroën ë-C4 patrí medzi čerstvé novinky značky. Postavený je na novej platforme koncernu PSA Group, vďaka čomu prináša veľmi zaujímavé parametre.

Citroën ë-C4 je elektromobil vhodný na každodenné vozenie, a to aj vďaka solídnemu elektrickému dojazdu. Vozidlo má v podvozku osadenú batériu s využiteľnou kapacitou 45 kWh, ktorá dokáže dodávať energiu elektromotoru na približne 300 kilometrov dlhej trase. Dojazd modelu Citroën ë-C4 je podľa normy WLTP do 350 kilometrov, v závislosti od vášho štýlu jazdy a podmienok na ceste. Takýto dojazd bez problémov postačuje na bežný presun po meste a blízkom okolí, no vďaka rýchlemu nabíjaniu nie sú problém ani dlhšie cesty.

Citroen e-C4 TEST

Vozidlo je možné nabíjať striedavým prúdom, so vstavanou palubnou nabíjačku, maximálnym výkonom 11 kW. Takéto nabíjanie je vhodné pri dlhšom státí, teda aj doma. Za približne 4 hodiny dokážete takto nabiť plne vybitú batériu na 100 percent kapacity. Samozrejmosťou je rýchle nabíjanie, ktoré je tu dostupné s výkonom až 100 kW. Vďaka tomu sa batéria vozidla dokáže nabiť z 10 na 80 percent za menej ako 30 minút, čo je veľmi dobré. Citroën ë-C4 bol vyvíjaný s dôrazom na optimálne parametre, komfort a dostupnú cenu.

Vyhrajte Citroën ë-C4 na víkend

Či je Citroën ë-C4 vhodné auto aj pre vás si možno budete môcť sami vyskúšať. Dealer vozidiel Citroën, firma C Automobil Import s.r.o, dala do súťaže elektromobil Citroën ë-C4 na víkend. Stačí za bezplatne zaregistrovať na Salón Elektromobilov 2021 Bratislava a budete automaticky zaradení do losovania.

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

12. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+