MojElektromobil

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Enyaq iV: Priblížte sa elektrickej budúcnosti

Po Škoda Citigo-e iV prichádza česká automobilka so svojim prvým plnohodnotným elektromobilom Škoda Enyaq iV. Postavený je na novej a čisto elektrickej platforme MEB, ktorá prináša tie najlepšie parametre s ohľadom na elektrickú jazdu. Škoda Enyaq iV je už v predaji u všetkých autorizovaných predajcov vozidiel Škoda, no pozrieť si ho zblízka budete môcť aj na akcii Salón Elektromobilov 2021 v Bratislave.

Škoda Enyaq iV je plnohodnotný rodinný elektromobil, ktorý bez problémov zvládne aj dlhšie cesty. Dostupný je s tromi rôznymi veľkosťami vysokonapäťovej trakčnej batérie, pričom s tou najväčšou dokáže zabezpečiť čisto elektrický dojazd cez 500 kilometrov na jedno nabitie. Rozmermi ide o väčšie SUV, ktoré ponúka dostatok miesta pre celú rodinu a ešte viac. Práve vďaka platforme MEB, ktorá využíva výhody elektrického pohonu, je v interiéri výrazne viac priestoru ako v bežných autách totožných rozmerov.

Možné ja to najmä vďaka rovnej podlahe, v ktorej je umiestnená batéria. Škoda už stihla odovzdať prvé kusy zákazníkom a stále sa teší veľkému záujmu zo všetkých strán. Jednoduchá, plynulá a tichá jazda so Škoda Enyaq iV je návyková a dokáže osloviť naozaj každého. Rozhodne nejde o elektromobil určený iba do mesta, o čom hovorí nielen dojazd, ale aj veľmi rýchle nabíjanie. S príplatkovým 125 kW nabíjaním je možné batériu vozidla dobiť z 10 na 80 percent za približne 35 minút.

Bezproblémové nabíjanie

Elektromobil Škoda Enyaq iV ponúka maximálny komfort nielen počas jazdy, ale aj z pohľadu servisu zo strany automobilky Škoda Auto Slovensko. Z dôrazom na Simply Clever riešenia ponúkajú rôzne balíčky, vďaka ktorým vám zabezpečia bezproblémové domáce nabíjanie. A to či už z klasickej domácej zásuvky alebo z voliteľného wallboxu, ktorý vám odborne nainštalujú technici.

Premýšľať pritom nebudete musieť ani nad nabíjaním na verejných nabíjacích staniciach. K elektromobilu Škoda Enyaq iV si môžete aktivovať službu Powerpass, ktorej súčasťou je nabíjacia karta s podporou desiatok tisíc nabíjacích staníc po celej Európe. Pri kúpe Škoda Enyaq iV dostanete túto službu automaticky na 12 mesiacov zadarmo.

Ďalšie informácie

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

1. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+