MojElektromobil

Salón elektromobilov 2021 Bratislava naplno štartuje už tento piatok, 25. júna. Okrem záplavy elektromobilov a plug-in hybridov sa môžete tešiť aj na stretnutie s etablovanými odborníkmi zo segmentu nabíjacích technológií. Medzi nimi nebudú chýbať ani zástupcovia spoločnosti ABB.

ABB patrí medzi lídrov nabíjacích technológií s viac ako 150 ročnou históriou v oblasti elektrotechniky. Už z toho je úplne jasné, že ide o naslovovzatých majstrov, ktorí majú problematiku nabíjania elektromobilov úplne v malíčku. Veď je to jedna z oblastí, na ktorú sa ABB špecializuje.

Nabíjanie pre jednotlivcov aj verejnosť

V nabíjaní elektromobilov je ABB skutočne doma. Či už ide o AC alebo DC nabíjačky, v jej portfóliu nájdu elektromobilisti všetko, čo len môžu potrebovať pre bezstarostnú prevádzku svojho elektrického tátoša.

Bezpečná, inteligentná a udržateľná mobilita je presne tým, na čom si spoločnosť ABB zakladá. Pokrýva úplne všetko. Od riešení pre jednotlivcov až po komplexnú infraštruktúru používanú širokou verejnosťou.

To, že ide o globálneho lídra v oblasti nabíjacej infraštruktúry pre elektrické vozidlá potvrdzuje viacero skutočností. ABB stojí za prvou DC nabíjacou sieťou na celoštátnej úrovni, ktorá bola spustená už v roku 2012. O štyri roky neskôr k tomu pribudlo prvenstvo v segmente nabíjačiek pre elektrobusy v Európskej únii.

V minulom roku sa ponuka ABB rozšírila o nabíjacie stanice Terra AC wallbox, ktoré je možné využívať pre nabíjanie v domácom, firemnom ale aj verejnom prostredí.

Foto: ABB

Nabíjacie stanice Terra AC wallbox

Terra AC wallbox jednoducho poskytuje na mieru šité, inteligentné a v cloude pripojené riešenie nabíjania vhodné pre každú obchodnú prevádzku, domov či lokalitu. K dispozícii je množstvo modelov, vďaka čomu nabíjačky pokrývajú všetky potreby pre jednoduché a efektívne nabíjanie elektrických vozidiel.

Pri nabíjacích staniciach od ABB pritom nie je jednoduché len ich používanie, ale aj celková správa a údržba. Prepojenie na cloudové služby sa stará o všetky konfiguračné aspekty a celé to ešte viac uľahčuje praktická mobilná aplikácia. O bezproblémovú prevádzku za každých okolností sa stará sofistikované riadenie nabíjania.

Na akcii Salón elektromobilov 2021 sa v diskusii “Nabíjacie stanice na Slovensku, budú ešte zadarmo?” aj vďaka zástupcom ABB dozviete všetko, čo by ste mali vedieť o nabíjaní elektromobilov. A to samozrejme nie je všetko.

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

23. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+