MojElektromobil

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava sa uskutoční od 25. do 27. júna v priestoroch obchodného centra Bory Mall. Čakať bude na vás množstvo zaujímavých prednášok, informácií, ale aj desiatky najnovších modelov elektromobilov a plug-in hybridov.

KIA e-Niro na víkend

Priamo na mieste si budete môcť zblízka obzrieť aktuálnu ponuku elektromobilov a plug-in hybridov automobilky KIA. V interiéri bude vystavený elektromobil KIA e-Niro a v exteriéri zase kombinácia KIA e-Soul a KIA xCeed PHEV. Pred Bory Mall si zároveň budete môcť vyskúšať, v rámci testovacích jázd, aj dva zaujímavé modely. Elektromobil KIA e-Niro a nový plug-in hybrid KIA Sorento. Ak by ste sa náhodou k testovaniu nedostali, možno sa na vás usmeje šťastie a elektromobil KIA e-Niro budete môcť testovať počas celého víkendu.

KIA e-Niro patrí medzi stále obľúbené elektromobily, a to najmä kvôli väčšiemu vnútornému priestoru, efektívnej prevádzke a veľmi dobrému elektrickému dojazdu. Pri úspornej jazde dokážete spraviť na jedno nabitie aj 500 kilometrov. V podvozku je uložená batéria s využiteľnou kapacitou 64 kWh, takže pre takýto nájazd je nutné počítať s nezvyčajne nízkou spotrebou. Dobrá efektivita sa samozrejme neodráža iba na dojazde, ale prevádzka takéhoto elektromobilu šetrí aj vašu peňaženku. KIA e-Niro podporuje rýchle nabíjanie s výkonom do 77 kW, vďaka čomu sa batéria nabije z 10 na 80 percent za približne 40 minút.

Prihlásiť sa do súťaže o KIA e-Niro na víkend je veľmi jednoduché. Stačí sa bezplatne zaregistrovať na akciu Salón Elektromobilov 2021 Bratislava a automaticky ste zaradení do žrebovania.

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

19. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+