MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2020, výstava zameraná výhradne na elektromobily a plug-in hybridy, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu, odštartuje už tento piatok. Počas celého víkendu, od 24. do 26. januára 2020 sa v obchodnom centre Bory Mall v Bratislave stretne obrovský zástup elektromobilových nadšencov, odborníkov, výrobcov, ako aj prevádzkovateľov potrebnej infraštruktúry.

Počas všetkých troch dní výstavy Salón Elektromobilov 2020 bude prebiehať zaujímavý program pozostávajúci z odborných prednášok, prezentácií najnovších elektromobilov a plug-in hybridov, panelových diskusií a rôznych bonusov ako sú napríklad testovacie jazdy. Špecialitou bude druhé neformálne stretnutie majiteľov elektromobilov na Slovensku, takže o praktické skúsenosti, rady a tipy skutočne nebude núdza.

Registrácia zadarmo a darček pre návštevníkov

Registrácia na výstavu prebieha zadarmo na stránke www.e-salon.sk a ponúka možnosť vyhrať zaujímavé ceny – elektromobily na víkend alebo na celý týždeň. Do žrebovania o ceny sú účastníci zapojení na základe registrácie na webe e-salon.sk a jej formálneho dokončenia priamo na mieste podujatia (oskenovanie QR kódu). Existujú však aj výnimky – napríklad súťaž o Peugeot e-208 na víkend.

> Registrácia zadarmo <<< 

Pre každého zaregistrovaného návštevníka organizátori pripravili malý darček – kalendár elektromobilov pre rok 2020. Ten bude odovzdávaný priamo na mieste.

Vyhrajte Peugeot e-208 na celý víkend!

Spoločnosť Peugeot ako jeden z partnerov výstavy Salón Elektromobilov 2020 do sútaže zaradil svoj elektromobil Peugeot e-208. Ten môže šťastný výherca získať na celý víkend, aby na vlastnej koži okúsil ako chutí elektromobilita v praxi. Súťaž o Peugeot e-208 na víkend bude prebiehať priamo v réžii spoločnosti Peugeot.

To okrem iného znamená , že do nej účastníci veľtrhu Salón Elektromobilov 2020 nebudú zapojení automaticky na základe registrácie. Zástupcovia spoločnosti Peugeot budú mať na mieste akcie vlastné kartičky, ktoré záujemcovia vyplnia a vhodia do ich urny. Z tej sa nakoniec bude losovať šťastný výherca.

20. januára 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+