MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2023 Bratislava štartuje už zajtra! Bratislavské nákupné centrum Bory Mall sa v termíne od piatka 19.mája do nedele 21. mája 2023 premení na centrum elektromobility.

Salón Elektromobilov 2023 naplno prebieha počas všetkých troch dní – od piatku až do nedele. Vystavené vozidlá, stánky partnerov a testovacie jazdy budú k dispozícii vždy od 10:00 do 18:00 hodiny. Testovacie jazdy budú prebiehať ako vždy – na vonkajšom parkovisku pred KUBU, blízko nabíjacích staníc ZSE Drive.

Výstava elektromobilov bude dostupná aj v interiéri nákupného centra Bory Mall tiež od piatka do nedele spolu so spomínanými testovacími jazdami a výstavou zástupcov nabíjačiek a fotovoltaiky. Počas soboty prebehne špeciálne stretnutie majiteľov elektromobilov, ako aj prednášky, prezentácie a diskusie. V nedeľu sa návštevníci zase môžu tešiť na osvieženie vo forme koncertov Zahrajka zo Spievankova a Mira Jila.

RDM Garáž: Vynikajúci autodetailing a ochrana vozidiel v Bratislave

Medzi vystavovateľmi na Salóne Elektromobilov 2023 nebude chýbať ani známe detailingové štúdio RDM Garáž, ktorého zástupca vystúpi aj v rámci sobotného programu s prezentáciou “Wellness starostlivosť nielen o elektromobil”.

Základy RDM Garáže sú zakotvené v hlavnom poslaní – poskytovať klientom najvyššej kvality perfektné výsledky, ktoré prekonávajú očakávania. Vedenie firmy tvorí dynamická dvojica Draho a Rišo spolu s tímom detailerov, ktorí sa starajú o dokonalo čisté a ochránené vozidlá.

Ako certifikované detailingové štúdio ponúka celý tím RDM Garáže prvotriednu starostlivosť o automobily, či už v rámci exteriéru alebo aj interiéru. RDM Garáž poskytuje tiež ochranu vozidiel prostredníctvom aplikácie ochranných fólií, ktoré autíčko dokonale ochránia pred poškodeniami, ako sú napríklad odrazy kamienkov či drobné škrabance.

To, čo odlišuje RDM Garáž od konkurencie, nie je len ich dôkladná starostlivosť o detaily, ale aj ich referencie v práci s výnimočnými vozidlami. Spoločnosť sa môže pochváliť prácou na ikonických vozidlách, ako je Porsche Carrera GT, dravý Mercedes GTR Black Series či ohromujúce Lamborghini Urus S a mnoho ďalších. Každý projekt, ktorý RDM Garáž prevezme, sa rieši s maximálnou starostlivosťou.

Okrem ich výnimočných služieb sa RDM Garáž nedávno rozšírila aj o oblasť autokozmetiky a produktov pre starostlivosť o autíčko. E-shop RDM Garáže teraz ponúka široký sortiment autokozmetiky a príslušenstva, čo umožňuje zákazníkom zlepšiť a udržiavať dokonalý stav svojich vozidiel v pohodlí vlastnej garáže. RDM Garáž pripravuje aj radu svojej vlastnej autokozmetiky – RDM Cosmetics, ktorá bude dostupná v najbližšom čase.

RDM Garáž minulý rok tiež aktívne participovala na výnimočnej charitatívnej akcii Rally Radosti, ktorá realizovala jazdu superšportových áut po Slovensku a vyzbierala tak finančné prostriedky pre slovenské nemocnice.

Na podujatí Salón Elektromobilov sa tak môžete už 20. mája v rámci stánku RDM Garáže tešiť na tím expertov na starostlivosť o vaše auto. Radi vám ukážu, ako sa starať o autíčko, a aké produkty používať, aby vám robilo čo najdlhšie radosť. Prípravky a rôzne doplnky v rámci autokozmetiky si budete môcť zakúpiť aj priamo v ich stánku.

18. mája 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+