MojElektromobil

Predlžujeme našu jedinečnú slovenskú anketu e-Auto Roka 2017, v ktorej môžete hlasovať o najlepšie elektrické a hybridné vozidlá za rok 2017, a to do 15. októbra tohto roka. Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o hlavnú cenu, ktorou je zážitková jazda na najrýchlejšie akcelerujúcom sériovom aute sveta – Tesla Model S P100D. V hre sú však aj ďalšie ceny.    

V rámci ankety sme pre vás pripravili aj “nápovedu”, v ktorej vám prestavujeme jednotlivé kategórie a nominované vozidlá. Týka sa to teda kategórií Elektromobily – hlavná kategória, Elektromobily – pomer cena/výkonHybridy – hlavná kategória a Hybridy – pomer cena/výkon.

Taktiež sa môžete zapojiť do nášho prieskumu zameraného na elektromobilitu. Pomôžete nám tak zistiť, ako vnímajú Slováci elektrifikované automobily a súvisiace záležitosti. Po vyplnení a odoslaní dotazníka budete zaradení do žrebovania o ďalšie zaujímavé ceny.

Čo môžete vyhrať?

ceny

Ako hlasovať?

Hlasovanie v ankete e-Auto Roka 2017 môžete uskutočniť do 15. októbra 2017 na stránke eAutoRoka.sk, kde nájdete aj všetky potrebné informácie o jej podmienkach.

Partneri:

6. októbra 2017

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+