MojElektromobil

V Česku po dlhom čakaní vyrástlo prvé oficiálne zákaznícke centrum americkej automobilky Tesla. Situované je na ulici V Oblouku 727, Průhonice v Prahe. Pre zákazníkov z Českej republiky bude pod jednou strechou zastrešovať všetky potrebné klientske služby. Od nákupu cez servisné náležitosti až po dodanie vozidiel značky Tesla.

Automobilka v oficiálnom vyjadrení uvádza, že otvorením komplexného zákazníckeho centra reaguje na zvýšený záujem českého trhu o svoje elektromobily. Súčasťou budovy bude priestorný showroom na prezentáciu vozidiel, servisná dielňa a špecializovaný priestor pre odovzdávky objednaných vozidiel.

Česká expanzia

Otvorenie oficiálneho klientskeho centra Tesla nadväzuje na nedávnu expanziu v oblasti nabíjacích staníc Supercharger naprieč Českou republikou z konca mája. Trojica pomerne čerstvo spustených nabíjacích bodov sa nachádza v mestách Lovosice, Plzeň and Kamenný Újezd. K dnešnému dňu sa na území našich západných susedov nachádza sedem lokalít a 48 nabíjacích stojanov Supercharger.

 

Väčšina vecí sa dá vybaviť online

Tesla súčasne pripomína, že drvivú väčšinu úkonov spojenú s kúpou nového elektromobilu dokážu jej zákazníci vykonať online bez nutnosti osobnej návštevy klientskeho centra. Rovnakým spôsobom je možné rezervovať aj testovacie jazdy či vykonať základnú diagnostiku vozidiel s prípadným výjazdom mobilného tímu. Osobná návšteva klientskeho centra však môže prísť vhod napríklad tým zákazníkom, ktorí potrebujú poradiť, prípadne už majú dohodnutý termín na servisný úkon.

Náš tip
Tesla spúšťa mobilný servis pre Slovensko. Na hraniciach s ČR
11. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+