MojElektromobil

Zelená a udržateľná budúcnosť a riešenie problematiky CO2 sa týka nás všetkých. Pre tých, ktorí majú záujem zanechať našu planétu udržateľnú aj pre ďalšie generácie, poskytuje spoločnosť Carbon Free s.r.o., unikátne inovatívne riešenia.

Spoločnosť ponúka komplexné riešenia energetického ofsetu, inak povedané energetickej náhrady pre firmy a verejné inštitúcie, prostredníctvom certifikovaných spoločností s vypočítateľnou uhlíkovou stopou svojich dodávok a služieb tak, aby zákazníci dokázali svoju stopu efektívne znížiť. S tým súvisí komplexné zabezpečenie všetkých postupných investičných plánovaných krokov.

O tom, akými spôsobmi a nástrojmi je možné efektívne riešiť ESG problematiku, bude spoločnosť Carbon Free, s.r.o., informovať na troch podrobných konferenciách. ESG – LIVE konferencie sa budú konať v dňoch 28. – 30. mája 2024, v Senci, Banskej Bystrici a Košiciach.

Rezervácia vstupenky na konferenciu https://www.esg-live.sk/konferencie/ V cene vstupenky je občerstvenie + obed a prednášky.

ESG-LIVE sú konferencie „naživo“ kde profesionáli z odboru ľudským a zrozumiteľným spôsobom vysvetľujú problematiku ESG a znižovanie CO2. Záujemci si budú môcť nechať vypočítať aktuálnu uhlíkovú stopu svojej spoločnosti a dať si navrhnúť projekt uhlíkovej neutrality. Podľa požiadaviek zákazníka Carbon Free s.r.o. pripraví komplexný projekt riešenia až po dosiahnutie uhlíkovej neutrality.

ESG skóre sa skladá z troch hlavných kategórií: Environment, Social a Governance. Spoločne predstavujú číslo, ktoré slúži k hodnoteniu toho, ako dobre sa spoločnosť vysporadúva s rizikom a otázkami týkajúcimi sa environmentálnych, sociálnych a správnych záležitostí v každodennej prevádzke. ESG Skóre sa obvykle pohybuje od 0 do 100, pričom skóre menšie ako 50 sa považuje za relatívne zlé a viac ako 70 za dobré. Pre ESG skóre niektoré agentúry používajú aj hodnotenie písmenami A,B,C,D,E. viac info www.esg-live.sk  www.carbonfree.sk

22. mája 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+