Qxaxs
MojElektromobil

Radi by sme pozvali všetkých nadšencov elektrických dopravných prostriedkov na Deň Ecomobility a zraz elektromobilov v Košiciach.

Podujatie sa bude konať v spolupráci s mestom Košice v rámci Európskeho týždňa mobility na ulici Komenského v Košiciach dňa 22. septembra 2019.

Hudba a zaujímavé diskusie

O hudobnú atmosféru sa postará DJ AZ-best a Incognito DJ, a dozviete sa množstvo zaujímavých informácií o elektromobilite, obnoviteľných zdrojoch energie a ekológii.

Témy a diskusie podujatia:

  • Elektrický car sharing – Ing. Peter Liba – Share’NGO
  • Obnoviteľné zdroje energie a elektromobilita – doc. Ing. Peter Tauš, PhD – Vedúci oddelenia obnoviteľných zdrojov energie FBERG TUKE
  • Mýty a fakty o elektromobilite – nezisková organizácia Čistá Energia
  • Eco Club a Eco Club Taxi – Ing. Ladislav Habina 
  • Ejoin – slovenský výrobca nabijacích staníc a nabíjacích systémov

Vyskúšať si budete môcť elektrické bicykle, kolobežky, skútre, odrážadlá a motorky, od spoločností Antik a Bikere. Môžete si tiež skúsiť službu zdieľania áut Share’NGO alebo elektrické Taxi z Eco Clubu.

Budú prebiehať aj ankety a kvízy o zaujímavé ceny. Deň Ecomobility sa podarilo zapojiť do celosvetového podujatia „National Drive Electric Week“, a to ako jedinému podujatiu zo strednej Európy.

Ak chcete získať výhru 250 dolárov, zaregistrujte sa ako účastník alebo ako vystavovateľ a vyplňte krátky prieskum. Vekový limit na výhru je najmenej 18 rokov a registrácia je obmedzená na jednu osobu.

Info o akcii nájdete na facebookovom evente na tomto odkaze.

Portál Mojelektromobil.sk je mediálnym partnerom tohto podujatia.

17. septembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+